Fiatal kismamák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:21
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/162 anonim ***** válasza:
100%

Szegény, vigyázz magadra!!:))) A neme mindegy, csak egészséges legyen:) Megérzés az van, szerintem fiú lesz, de majd kiderül:)) Ha lány lesz, Viktória lesz ha fiú Zsolt:) Megoszlottak a vélemények az elején, de már mindenki örül:))

Nálatok örültek? Neked fiad/lányod lesz?:) Nálatok mit szóltak?:))

2011. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/162 A kérdező kommentje:

Nekem csak anyukám meg tesóm van:( anyukám nagyon örül bátyám nem igazán repdes...de majd talán ha kibújik:)

nekem is az volt a megérzésem h kisfiú és kislány lett:)de már nem bánom:)Jázmin lesz a neve:)Neked nincsenek félelmeid hogy hogy fogsz helyt állni anyaként?én néha azért megijedek:)

2011. júl. 18. 21:39
 73/162 anonim ***** válasza:
100%
én kezdek félni az éjszakázásoktól, álomszuszék vagyok :)
2011. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/162 anonim ***** válasza:
100%

Én nem félek, de majd fogok:) Az miatt, hogy anyaként hogy fogok helyt állni attól nem félek, mert imádom a gyereket(van 2 unokahúgom az egyik 8 éves a másik 8 hónapos nagyon sokat vigyázok rájuk, imádom őket:)), de attól, hogy mennyi időm lesz tanulni, attól egy kicsit igen:(:) Néha belegondolok, hogy hogy fogom bírni napi szinten a főzést, mosást, takarítást, tanulást és persze a babázást, olyankor kicsit megrémülök, de megsimogatom a pocim és elmúlik:) De egy biztos, nekünk Ő az első.:)) Anya azt mondta, hogy ahol tud, ott segít, párom dolgozik délelőtt, de közölte, hogy a délután az övé(már meséli, hogy milyen büszkén fog vele sétálni és mindenkinek megmutatja:)). Alig várom, hogy megszülessen a kezemben tarthassam és végre velünk legyen.:))

Párod nincs veled? A baba miatt hagyott ott?:( (Nem muszáj válaszolni, ha nem akarsz:(:))

2011. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/162 A kérdező kommentje:

De a párom velem van szerencsére:) csak buszsofőr és hát nagyon sokat dolgozik:(főleg nyáron amikor 2kor elmegy és 23,15kor hazaesik:(alig látjuk egymást:(

Én csak attól tartok hogy a pici mellett hogy fog működni a háztartás 4en lakunk albiba abból 3 pasi(bátyám,párom,meg párom u.tesója)mert ugyebár nagyon lusta egyéniségek...csak akkor segítenek ha már látják h fojik a könnyem az idegességtől vagy a fáradságtól:(

Én is imádok aludni:)és utálom ha felkeltenek:(de ez biztos elmúlik:)

2011. júl. 19. 19:51
 76/162 anonim ***** válasza:
100%

Értem:)

Ne izgulj, majd az ösztönök elmulasztják az érzést:)

2011. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/162 A kérdező kommentje:
Amúgy a szüléstől rajtam kívül senki sem fél? :( csak én vagyok betoji:(
2011. júl. 20. 07:14
 78/162 anonim ***** válasza:
88%

Én vagyok a kórházas 16 éves kismami:)

Amikor bent voltam, a sürgősségi szobában volt csak hely(tele volt kismamákkal akik visszatartáson voltak bent) ami a nővérpulttal szemben volt. Az összes kismamát akit szülni vittek ott állítottak meg. Volt aki ott esett össze előttem olyan fájásai voltak, volt akinek akkor folyt el a magzatvize én meg végignéztem. Volt olyan akinek fájása volt, de csak egy kicsit összegörnyedt, és mosolygott.. Van akinek semmi baja nem volt. Akkor egy kicsit megijedtem. De volt egy szobatársam akivel nagyon jóba lettem.. Ő megszült a szülőszobáról vigyorogva jött ki, 2 nyomásra kint volt a baba, nem volt gátmetszés. Betolták a gyermekágyasba, 5 perc múlva a saját lábán kijött hozzánk, beszélgettünk(utána felment a koraszülöttre, mert ott volt a babája). Azóta nem félek egy kicsit sem, sőőt:)

2011. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/162 A kérdező kommentje:
Én azért egy kicsit félek de viszont már olyan szívesen fognám a kezemben:)főleg így a vége felé már egyre jobban be vagyok sózva csak néha azért nagyon beparázok...hogy mi van ha nem tudom végig csinálni vagy ilyesmi:(ez már majd lassan kiderül:)
2011. júl. 21. 08:34
 80/162 A kérdező kommentje:
Van esetleg valami amit most teljesen másképp láttok mint idáig?
2011. júl. 22. 18:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!