Fiatal kismamák?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:21
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/162 anonim ***** válasza:
100%
Az e-mail os vagyok.37 hetesen már nem is izgat mennyire fáj,csak legyen a kezembe!!!Eddig én is nagyon féltem..sőt tuti hogy meg is fogok ijedni ha beindul a dolog,de arra fogok gondolni minél erősebb vagyok annál hamarabb meglátom,és hogy ha nyivákolok meg kínlódok azzal ártok a picikémnek.Pedig rettegtem!!!:)))
2011. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/162 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva, most nem félek a szüléstől, aztán ki tudja, mi lesz, mire odaérek :D
2011. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/162 A kérdező kommentje:

Szerintem amúgy mindenki fél valamilyen szinten ha másért nem is azért mert ugyebár ismeretlen a dolog...:)

Én is nagyon várom már hogy itt legyen velünk:)

2011. júl. 23. 14:24
 84/162 A kérdező kommentje:

kedves 37hkm:)

te hogy tudsz aludni?hogy viseled?

én még csak 33hkm vagyok de egyre többet fáj a hátam..jön a savam...dagad a lábam...rossz de hősiesen tűröm:)

2011. júl. 23. 14:25
 85/162 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekesen...hajnali 1 és 3 kor mindig felkelek.A hátam nem fáj a lábam nem dagad.Én levegőt nem kaptam valamelyik nap,azt hittem meghalok,és ráadásul minden egyes nst-n rosszul leszek :S Már vannak elég erős jóslók nembizti hogy kitolom hatodikáig :D A málnalevéltea remélem segíteni fog,nagyon bízom benne :) Kitartás már nincs sok ;)
2011. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/162 A kérdező kommentje:

ha esetleg megszülsz azért várjuk/rom am a történetet:)persze ha majd szeretnéd megosztani:)

aug.6ra vagy kiírva?az mindjárt itt van:D

2011. júl. 26. 21:51
 87/162 anonim ***** válasza:

Ti hogy álltok az anyósokkal egyébként?? Kinek mit szólt a babához? Ha negatívan, hogy kezeltétek??

16 éves 14hkm voltam:)

2011. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/162 anonim ***** válasza:
100%
nekem már sajnos nincs anyósom :(
2011. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/162 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, a 22 éves anyuka vagyok, most láttam csak, hogy írtatok elég sokat. Egyideig nézegettem, de senki nem írt, aztán már nem is néztem rá a kérdésre:) Azt hittem mindneki nyaral, meg elfelejtette a kérdést:)

A 16 éves kismaminak üzenem, remélem jól van, kitartást kívánok, lassan elmúlik a rosszullétes időszak(ha még nem múlt el)

Kérdezőnek: olvastam, hogy nem bírsz aludni, meg sok a savad, sajnos sok jóval nem tudlak bíztatni, csak annyival, h már nincs sok hátra:D

A szülésemet kérdezted, leírtam már a legelső oldalon a 4. válaszoló voltam. Amúgy előtte nem féltem a szüléstől, mert nem tudtam mire kell számítani. Általában nem félek az ismeretlen helyzetektől. Akkor se féltem amikor elinult, csak izgultam. Igazából amitől féltem az a varrás volt. Soha életemben nem volt bennem egy öltés sem, nem tudtam hogy zajlik, stb.

Félsz az éjszakázástól: Világ életemben nagyon jó alvó voltam, volt olyan, hogy 12-16 órákat aludtam, én is féltem, h nem fogok felébredni ha sír. A 15 hónap alatt most volt a napokban először olyan, hogy nem ébredtem fel rá, akkor is csak azért, mert azt álmodtam, hogy sír és teljesen "átment" az álmomba. Ja és ha mázlid van akkor egy jó alvó babát kapsz a sorstól:)

Az anyósom nem igazán örült neki, de úgymond nem érdekelt a véleménye. Az én gyerekem, az én döntésem és ezt tartottam amikor megszületett akkor is. A hozzátáplálásnál a gyerek melletti állattartásnál, szóval mindennél:)

2011. júl. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/162 anonim ***** válasza:

16 éves kismami vagyok:)

Szerencsére már elmúlottak a rosszullétek, remélem így is marad:))

Ugyan így vagyok én is az anyóssal különben:)

2011. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!