Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz velünk kismamák ha...

Mi lesz velünk kismamák ha elfogadják az új miniszterelnök megszorításait? Gyed 1 év, csp eltörölni, szocpolt megszüntetni.

Figyelt kérdés
Ez durván felháborító!!!!! Mindent elvesznek... és csodálkoznak hogy nincs kisgyerek... hát minek ilyen világba szülni? 14 hetes vagyok, szeptemberbe szülök elvileg, de ha én ezt előbb tudom, hogy mindentől megfosztanak, akkor lehet nem vállalok még egy gyereket... Ez durva... Teljesen felháborít ez. És azt tudja valaki, hogy ha be is vezetik, akkor mikortól??
2009. márc. 31. 10:45
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszem 2010-től vezetnék be ezeket a frankó újításokat. Kíváncsi vagyok, hogy a 30.000 ft-ot gyes mire lesz majd elég. Még pelusra sem a gyereknek, akkor mi a bánatból fogjuk fizetni a számlákat???
2009. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
92%
Sziasztok! A kisfiam 14 hónapos, a kistestvérével pedig most vagyok 13. hetes terhes, október elejére várjuk. Mi direkt úgy próbáltunk "időzíteni", hogy 2 év legyen a 2 gyerkőc között, hogy gyed-ből gyed-be tudjak menni, mert gyes-ből és 1 fizuból nem lehet 4 embernek megélni, ha meg visszamegyegyek dolgozni, nem biztos, hogy újra elengednek szülni pár éven belül. De ezzel a húzással jól keresztbe tettek a terveinknek, pláne ha már július vagy szeptember 01.-től (így olvastam ma a szoc. minisztérium honlapján)be akarják vezetni az új módit. Csak azt mondja meg nekem valaki, hogy hová tegyem majd a gyereket 1 évesen, mikor visszakell menjek dolgozni a pénz miatt, viszont nincs bölcsöde ahová járni tudna??!!
2009. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
89%
Erre már nincs eszük a nagyokosoknak, hogy ovikat és bölcsiket hozzanak létre.
2009. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
87%
Én ezzel már nem foglalkozok 2 hét van még szülésig azért mert ezen idegesítem magam jobb nem lesz az külön jó hogy minket a gáz támogatás megszűnése nem fog érinteni mert eddig se kaptunk támogatást így az nekünk nem lesz nagy csapás de párom rendőr évek óta halogatják a fizetés emelést most emelték volna és erre kevesebb lett a fizetése. Azt hiszem első és utolsó babánk lesz mert ebbe az országba kezdik ellehetetleníteni hogy az ember többet is tudjon vállalni
2009. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
84%

Szia!Eléggé felháboritó ez az egész,ami Magyarországon folyik.A Gyurcsánytól már hallottuk megválasztása idején,hogy fájni fog,most ettől a Bajnaitól is ezt halljuk!Ismerős nem?Az ilyeneket elvinném egy szigetre,azt éljenek meg minden luxus meg egyéb nélkül.Undoritó,ami itt folyik!Nem a családoktól kellene elvenni azt,ami a megélhetésünket biztositja!

Egy 4 gyerekes anyuka,aki még segélyeket se kér,nehogy megszóljanak!

2009. márc. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Ferkó még úgy mondta, "Nem kell félni, nem fog fájni". Hát most már fog Bajnai szerint...
2009. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó. Azt a kis Kurv@ szóvivőnője mondta. Erre én:ANYÁD! Benyúltam volna szívesen a tv-be.
2009. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
74%
Erre mondják azt, hogy nem az államnak szülsz, hanem magadnak...Ebből már csak az a bosszantó, hogy nem vagy kissebbségi, és neked tizedannyi jogod sincsen a saját országodban, mikor rendesen fizeted az adódat, és nem szociális segélyért rágod a polgármesteri hivatalok küszöbét...Én már tudom, hogy hova rakom az x-et! Remélem ezen minden jóérzésű ember elgondolkozik majd, és nem dől be mindenféle ígégetéseknek!
2009. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
74%
utolsó vagyok, nekem 9 hónapos a kisfiam mindennél jobban szeretnék neki kistesót, de hova????? Így??? Imádom ezt a rendszert! Ellehetenítik az embert!
2009. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
Így van... asok hülye megszavazta magának, csak most más is ezt a levet issza.... Még az is jobb volt ettől, amit anno gyurcsány akart, hogy addig kapjuk a gyedet, amíg dolgoztunk. De max a gyerek 2 éves koráig! Legalábbis nekem ez jobb mint a fix 1 év!!!
2009. márc. 31. 11:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!