Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lesz velünk kismamák ha...

Mi lesz velünk kismamák ha elfogadják az új miniszterelnök megszorításait? Gyed 1 év, csp eltörölni, szocpolt megszüntetni.

Figyelt kérdés
Ez durván felháborító!!!!! Mindent elvesznek... és csodálkoznak hogy nincs kisgyerek... hát minek ilyen világba szülni? 14 hetes vagyok, szeptemberbe szülök elvileg, de ha én ezt előbb tudom, hogy mindentől megfosztanak, akkor lehet nem vállalok még egy gyereket... Ez durva... Teljesen felháborít ez. És azt tudja valaki, hogy ha be is vezetik, akkor mikortól??
2009. márc. 31. 10:45
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
90%

ami azt illeti a harmadik projekten vagyunk.. és attól hogy ennyit megvonnak nem hagyjuk a francba.. nem nekik szülöm.. közalkalmazotti béren vagyok a fizum 80%-nak a 70%-át kapom gyednek mert tp-re kellett mennem előtte..akkor 2 napig bőgtem hogy 140 ből 68 ezer a gyedem 2 diplomával.. a férjem 6 órás bért kap ugyan 2 hónapja megint 8 órában dolgozik de nem emeltek neki..

Van 2 kicsi gyerekünk.. és akkor is szülök!!! a hülyék a parlamentben meg menjenek a büdös francba! és annyi vállalkozásuk van mindnek saját cége és miért kell nekik még fizu? akkor azt is csökkentsék le. és ha nem tetszik a képviselői költség akkor menjenek haza és melózzanak otthon éhbérért..


de meg kell mondjam majd kiböjtöljük ezt az időszakot. ha most nem szülök pedig vágyom rá később kiöregszem... ez a mi életünk, szarabb lesz de a gyerekeinknek már jobb.. nyelvet kell tanulniuk minél többet és elhúzni innen!

2009. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
31%
03.31én írtam!Én voltam az,aki azt írtam,hogy 8évet vártam a babámra.11.28as időponttal írtam válasz,de ebben az időpontban volt egy másik válaszoló is,aki olyan választ írt,ami nem volt tetszetős!Nem értem,hogy engem miért kellett lepontozni!Mielőtt ilyen eszeveszett módon pontozol lefelé,legalább olvasd már vissza a válaszokat!A válaszaimat megtalálod,mert mindenhova oda írtam,hogy én vagyok az,aki 8évet vártam a babámra!Olvasd el,értelmezd,és láthatod,hogy a kérdésre válaszoltam!Köszi!
2009. ápr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
49%
Most már van okunk félni!!!Megválasztották a kö....öt miniszterelnöknek.
2009. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Igen megválasztották, de egy régebbi híradóba azt mondták, hogy július 1-ig megfogant babákra, ill anyákra nem vonatkozik, tehát mi akik most terhesek, azok még 2 évig kapják a gyedet. Sőt, aki még nem terhesm de köv. hóban mondjuk az lesz, az még kapja 2 évig a gyedet. A szocpolt viszon rettenetesen sajnálom, azt jól megszívjuk, lúlius 1 ig ugyan azt is fellehet venni, de mi nem most akartunk költözni, ill lakást enni, hanem jövőre.


Megszívtuk elég rendesen.

2009. ápr. 14. 18:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!