Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Baj...

6 hetes terhes vagyok. Baj lehet? Ugye minden rendben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6+1 napos, és délután egy vérfolt fogadott a bugyimon. Kicsit barnás-véres volt, és kb golflabda méretű volt a folt és mikor megtöröltem magam, élénk piros volt a papír. Nagyon megijedtem. Rögtön felhívtam a dokimat, és azt mondta hogy ha erősödik, akkor irány a kórház. Bevettem gyorsan két utrogestant (eddig 3x1et szedtem), meg két magne B6ot, és elmúlt a vérzés. Szerdán lesz a dokinak rendelése, ott tud csinálni uh-t. De nagyon félek, hogy valami gond van a babával és csak az utro-tól nem történt baj! És hogy ne legyen olyan könnyű feküdnöm, van egy 22 hósom, akit egész nap el kell látnom :( Szegényem, ma egész nap mesét nézett....
2011. okt. 24. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nalátod :)

Örülök, hogy minden rendben van, és gratula a babához. Vigyázz magatokra!

2011. okt. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon aranyos vagy! :) Minden jót Neked is!
2011. okt. 27. 10:57
 13/15 anonim ***** válasza:
drukkolok, hogy továbbra is minden rendben menjen. :))
2011. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Boldog babavárást és jó egészséget Nektek!
2011. nov. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2011. nov. 3. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!