Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » H1n1 oltást kéritek terhesen?

H1n1 oltást kéritek terhesen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 17:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim válasza:
Végül én magam is beadattam magamnak, pedig nem voltak jó érzéseim az oltással kapcsolatban.Viszont meghalt egy kismama és rajta kívül egy kisebb tucat fekszik bent azóta életveszélyben Szegeden,tőlem 20km-re.Közösségbe járok, szinte elkerülhetetlen hogy ne kapjam el. Az összes valahavolt orvosomat felhívtuk még a gyarekorvosomat is aki megnyugtatott, hogy ők sorra oltják be a kisgyerekeket és egyenlőre nincs panasz. A szegedi professzorom szerint nagyobb kockzatot vállalok azal, ha nem oltatom be magam mint ha beoltatnám. Én is abban bízok hogy ártani, nem ártottam vele és azt hiszem, hogy szép lassan minden kismama erre a döntésre jut. Csak remélni tudom, hogy nem követtünk el hibát.
2009. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én azt hiszem, hogy a világon azok közé tartoztam, akik azt mondták 2 hónapja, hogy semmiképp sem adatom be magamnak, mert hát ugye, annyi mindent lehet olvasni, meg hallani. 2 hete csütörtökön mégis úgy döntöttem, hogy beadatom magamnak, lesz ami lesz, én nagyon nem szeretnék azok közé tartozni, akik most az intenzíven nyomják a lélegeztetőgépen kritikus állapotban. Szerintem ezt a döntést, mindenkinek saját magnak kell meghoznia. És semmiképp se nézzetek utána a rémhíreknek a neten, mert annak ugye a fele sem igaz. Természetesen van igazságalapja biztos, ezt én sem tagadom, de szerintem, ha januárban tetőzik ez a szar, akkor még időben vagyunk....
2009. dec. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
100%
Sokan "köpködték",ijesztgették és alázták az oltottakat,most ők is oltva vannak!Kicsit le is higgadt a légkőr!!Én 2,5 hónapja vagyok oltva.
2009. dec. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim válasza:
Én most vagyok a 31.hétben. Van egy autoimmun betegségem még pluszba. Nagyon oltásellenes voltam, vagyok. Védőnőm azt mondta, hogy ne, nőgyógyász passzolta a kérdést, háziorvos, pedig elmagyarázta, hogy miért igen. Ma adattam be. Annak ellenére, hogy nem akartam, mert féltem a kicsit, hogy őrá milyen hatással lesz. De belegondoltam mi lesz akkor, ha esetleg tényleg elkapom. Lehet, hogy megúszom, de lehet, hogy sokkal rosszabbul járok, mint így. Ezt sajnos előre nem lehet tudni. Olvastam itt olyan válaszokat, hogy vigyáz magára a kismama, meg a család be van oltva, meg nem megy sehova. Ez mind szép és jó, de épp elég ha elmész egy terhesgondozásra, vagy lefutsz a sarki közértbe.Ezt nem lehet kiszámolni sajnos.
2009. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

Igen.. én is először arra építettem a védekezésem, hogy mindenkit körbeoltattam magam körül. de én is belegondoltam abba hogy februártól nst és heti egy vizsgálat.. aztán szülés.. és ha ez a nyavalya elhúzódik.. hát nemtom mi lesz.. megesz az ideg?

így is agyalok majd hogy a 70%-on felül mi legyen.. merthát az oltás sem tökéletes.. azért vigyázzunk magunkra!

Én továbbra is ugyanúgy vigyázok az oltás mellett is!!


Mindenkinek boldog, egészséges és felejthetetlen kismamaságot kívánok még akkor is ha a H1N1 belepiszkít a boldog napokba!

2009. dec. 17. 08:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!