Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok vélemény változott, van...

Sok vélemény változott, van aki azóta mégis beoltatja magát?

Figyelt kérdés
Olvastam az előző véleményeket, de azóta már sok mindenki másképp gondolja, ezért is vagyok kíváncsi. Légyszi ne ítéljetek el a kérdés miatt.
2009. nov. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
57%
Aki nem oltat az vállal kockázatot, nem is keveset!
2009. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is megváltozott,oltatni fogok a jövő héten.
2009. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
77%
Mi is gondolkodunk rajta,hogy a páromat beoltassuk-e, hogy ne hozza haza, de véleményem szerint ugyanúgy elkapja a vírust,csak ellenállóbb lesz vele szemben, de cseppfertőzéssel ugyanúgy átadja attól nekem. Tévednék? Egyébként én még nem hallottam meggyőző érvet, hogy kismama miért oltassa magát. Mindenki beszél fűt-fát, de senki sem tudja biztosan, hogy a magzatra hogyan hat a védőoltás. Lehet hogy több kárt csinálunk vele,mint hasznot.
2009. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:
Az a gond szerintem, hogy még nem tudjuk és nincs is rá bizonyíték, hogy milyen hatással van a magzatra! Az immunrendszere végig fejlődik ugye... Aztán ha a gyereknek olyan szövődménye lesz, hogy 1-2 éves korában jön ki? Akkor majd találgatunk? Vagy majd ráfogják az Anyára hogy tuti ivott vagy cigizett? Én biztosan nem oltatom magam!
2009. nov. 8. 12:52
 15/75 anonim ***** válasza:
60%
Már ne haragudjatok de azt tudjátok biztosan,hogy az oltás nélkül mi lesz?Ha tényleg elkapjátok és a szövődmény miatt 42 fokos lázzal fekszetek és károsodik a magzat?Azt megbocsájtjátok magatoknak?Attól miért nem féltek,arra milyen vizsgálatok,kísérletek vannak?Oltva voltam terhesen(1 hónapja kaptam)1 hete megszületett az egészséges kislányom és pár hónapig védve lesz általam!
2009. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
70%
Reméljük nem lesz baja a babádnak később sem, a teszteletlen oltóanyag miatt. Olyanra gondolok, hogy autizmus, ami 2-3 éves kor körül diagnosztizálható. Sokan ettől félnek pl.
2009. nov. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:
Osztom az utolsó véleményét. De szorítok hogy ne legyen gond!
2009. nov. 8. 22:05
 18/75 anonim ***** válasza:
79%
Az autizmust mire alapozzátok?Internet?Minden gyógyszer amit terhességetek alatt szedtek illetve szednek az teszteletlen.Terhes nőkön nem tesztelnek semmit.Keressetek nekem 1 esetet ahol az oltás miatt lett autista a gyerek.A nővérem minden évben oltat 3 éve is oltatott,sima influenza elleni oltást ami szintén nem volt tesztelve,abban az évben született meg az unokaöcsém.Semmi baja azóta sem.A diperte oltásról sem biztos,hogy tudjátok,hogy kis %-ban ugyan de okozhat gondokat és kérdés nélkül beoltatjátok majd a gyereket mert kötelező.Sok felesleges információ kering a neten de nincs tudományos alapja.Az lenne a kérdésem az,hogy mondjátok meg mi van a vakcinában és melyik összetevő felelős az autizmusért?Szeretném ha valaki már konkrétan írna az oltásról.Nem tudom csak remélni merem,hogy senkinek nem lesz baja,sem nekünk és sem azoknak akik nem oltatnak.
2009. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
54%
Most tesztelik rajtad, nyuszi.:)
2009. nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
44%
Térjünk erre vissza majd télen ,nyuszi!!!!A te teszted még hátra van!!
2009. nov. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!