Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok vélemény változott, van...

Sok vélemény változott, van aki azóta mégis beoltatja magát?

Figyelt kérdés
Olvastam az előző véleményeket, de azóta már sok mindenki másképp gondolja, ezért is vagyok kíváncsi. Légyszi ne ítéljetek el a kérdés miatt.
2009. nov. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
49%
22.41!Itt vagyok én is a férj!Mi a durva?Hogy nem az a véleményünk ami a tied?Ebben az idézésben mi akasztott ki annyira,hogy nem hiszek a mikró chipben?Vagy az,hogy láttam egy értelmes választ amivel egyetértünk és bemásoltam?Bemásolhatta volna a feleségem is de pont én voltam a gépnél.Ne engem figyelj válaszolj a kérdésekre.Dohányzó kismamánál nem kell semmit gerjeszteni.1 kismama ne dohányozzon!Nyugodj meg lesz még olyan,hogy mindketten fogunk válaszolni a Feleségem és Én is!NYUGODTAN FIGYELHETED!Sőt ezentúl a barátaim is jönnek utánam!Állj ránk.Te is Nyuszi!
2009. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
34%

Kedves Mindenki!

Ezt a linket ebben a pillanatban kaptam, kérlek nézzétek végíg:

http://www.youtube.com/watch?v=YZUnwN-Dtpo

Én nem vagyok állapotos, de szerintem ezt főleg Nektek kell látni, babát váró kismamáknak.

Nem tudom, mi az igazság, sajnos viszont már egyre több helyről hallom ezt a verziót, és elborzaszt, ha tényleg ez az igazság!

2009. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
52%
2009. nov. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
31%
A véleményem mindig stabilan tartja magát.Oltattam és teljesen mellette vagyok.
2009. nov. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 A kérdező kommentje:
00:30-as link félelmetes! Én maradok a NEM-nél. Remélem mindannyian jól döntünk a magunk véleménye mellett és egyikünk sem kapja el. Én ezt kívánom!
2009. nov. 15. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!