Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok vélemény változott, van...

Sok vélemény változott, van aki azóta mégis beoltatja magát?

Figyelt kérdés
Olvastam az előző véleményeket, de azóta már sok mindenki másképp gondolja, ezért is vagyok kíváncsi. Légyszi ne ítéljetek el a kérdés miatt.
2009. nov. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
7%
07.55!Te mekkora paraszt vagy!!
2009. nov. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
25%
Igenis kedves professzor asszony!Azok vagyunk!Önként és dalolva!És?
2009. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
15%
Hogy miért vagy paraszt?Talán mert annak születtél!És milyen jó,hogy az igazságot te végig tudtad!Kellene szólni ,hogy senki ne aggódjon mert nálad az igazság!!!!Nobel díjjad megvan már,nyuszi?
2009. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
70%
Megértelek kedves utolsó, én is rettegnék a helyedben. Sajnálom, hogy előbb nem esett le neked, miért is mossák az agyad. Reméljük nem lesz bajod sem neked, sem a babádnak. 3 év múlva beszélgessünk, akkor lesz értelme.
2009. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, a többség válasz a NEM marad. Köszönöm minden válaszadónak.
2009. nov. 9. 14:11
 26/75 anonim ***** válasza:
13%
A te agyadat úgysem tudják mosni mert nincs!Jól van Nyuszi ne idegeskedj az nem halálos csak kellemetlen!Puszi
2009. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
89%

Én nem adattam be de lehet,hogy hibát követek el.De én

ennek ellenére nem tartom fairnek,hogy azokat akik beadatják még idegesítenek,hogy pár év múlva milyen bajuk lesz!Ők ugyanolyan kismamák mint mi akik aggódnak de őket a másik oldal győzött meg.Nem ijesztgetem őket mert:

1.Ez korántsem biztos.

2. Ha biztos is lenne nekem jobb lesz tőle a lelkem?

3.Hogy nézzük meg pár ébv múlva azt ők is mondhatják.

Szegedi vagyok és ismerem a kismamát aki intenzíven van,lélegeztetik.Nem biztos,hogy a baba nem károsodott és még nem gyógyult meg!Kérdezzétek meg majd ha esetleg ez miatt beteg babát szül ,mit fog mondani.Ő magát vádolja amiért nem adatta be!Ne ítélkezzetek és ne döntsetek ti.Mindkét oldalnak megvan az igazsága és szégyen hogy anyák ezen marakodnak!Ne ijesztgessük egymást inkább segítsük!

2009. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
36%

"Most tesztelik rajtad, nyuszi.:)"

Ez nekem is lelketlen és goromba hozzászólásnak tűnik és még mosolyogsz is a végén!Az életedben ennél nagyobb örömed ne legyen!

2009. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
27%

12.56!Én beadattam és nem rettegek.Pár év múlva is szívesen beszélek róla.Sajnálom,hogy csalódnod kell és nem mindenki retteg.Az agymosást meg inkább hagyjuk...

23 hetes terhes

2009. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
14%
A kísérleti nyulak?Én mégsem őket sajnálom....
2009. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!