Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok vélemény változott, van...

Sok vélemény változott, van aki azóta mégis beoltatja magát?

Figyelt kérdés
Olvastam az előző véleményeket, de azóta már sok mindenki másképp gondolja, ezért is vagyok kíváncsi. Légyszi ne ítéljetek el a kérdés miatt.
2009. nov. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 11.35-ös!


Én is valami hasonlót sejtettem.

Nem vagyok ugyan kismama, viszont 10 éves a fiam, ma kellett aláírnom a nyilatkozatot, kérjük-e az oltást!

Tegnapi napon a fiam osztálytársa 1 órával az oltás után rosszul lett, hányingere lett, elájult!

Kedves ismerősöm múlt héten adatta be, az oltás után a 2. napon szó szerint halálán volt, fél napíg, Ő úgy mondta, sose volt még ilyen rosszul.

Ez csak 2 eset a környezetemben.

Még egy érv, amiért nem adatom be:

Minden évben van szezonélis influenza járvány, és minden

évben halnak is bele emberek a szövődményekbe.

Ez viszont már nem hírérték, mint ahogy egy rákbeteg halála sem az.

A H1N1 tünetei jóval enyhébbek, és rövidebb ideíg is tartanak, mint a "hagyományos" influenzáé.

Többezer H1N1-es beteg volt/van az országban, ebből kb. 5-en haltak meg.

Miért ez a felhajtás, kérdem én?

Kinek az érdeke az oltás?

Nincs 5 perce, hogy olvastam egy cikket:azok, akik a tavalyi "sima" influenza elleni oltást" beadatták, egy sem halt meg a H1N1-től, ha elkapta is!

[link]

Üdv.

2009. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim válasza:
70%
Én tegnap oltattam be magam.Nagy volt a dilemmám,mert január végére vagyok kiírva és addigra ki tudja, hogy mennyire fog nálunk is tombolni a H1N1. Az én orvosom eddig ellenezte, de tegnap ő hívott fel, és azt mondta, hogy többet ártunk azzal, ha elkapom, mint ha beoltatom magam. Ha szülés előtt kapom pl. el, akkor még altatni sem tudnak, ha muszáj valami miatt. Így legalább a baba is védett lesz utána, ha megszületik. Sajnos ebben a kérdésben nehéz okosan dönteni. Mindenesetre próbál mindenki okosan dönteni.
2009. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
62%
A mai napig határozottan tudtam, hogy nem oltatom be magamat.Most elkaptam egy vírust, szerencsére nem h1n1-et, elmentem az új háziorvosomhoz, akinél ma voltam először.Megkérdezte,beoltattam-e már magam.Én mondtam, hogy nem, mert még nem tudtam eldönteni, hogy beoltassam-e.Rám rivalt, hogy mi az hogy nem?Akkor majd ő eldönti helyettem, és felírta a receptet, amivel megvehetem a gyógyszertárba...Most vacilálok, hogy kiváltsam-e vagy ne...Nem tudom eldönteni:(
2009. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
77%
Jééézusom!!!Én csak olvasom miket irtok és igaza van nagy mamámnak!Oda jutunk ezzel a h1n1 dologgal,mint a választással!Családok és barátságok mennek tönkre!
2009. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
70%
ezer százalék hogy NEM!
2009. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
70%
Az oltás megváltoztatja a dns-t.Remélem ezt viccnek szántad?Meg az FBI chipet ültet be,meg kiirtanak bennünket..mi jön még?Ez csak 1 oltás!!Gyerekkorodban kaptál vagy 5-öt.És?Éltek még?Ez már tényleg agyrém!Ne adassátok be ha nem akarjátok de ezt a sok idiótaságot hagyjátok abba!!
2009. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
100%
Még én sem döntöttem. Mindkettőtől félek. A nőgyógyász ellenzi a háziorvos ajánlja. Most legyen az ember okos. Egyelőre nem adatom be. Várok még majd meglátom mekkora lesz a pánik .
2009. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
69%

12hetes 3napos vagyok.ma a nőgyógyászom ennyit mondott:

én nem fogom magát rábeszélni.ha mindenképp oltatni szeretne,várjon míg nagyobb lesz a terhessége.még úgysincs járvány,és lehet nem is lesz.de jobban örülnék ha nem terhes állapotában oltatna

megnyugtattam,hogy nem kell győzködnie,NEM oltatok,csak a véleményére vagyok kíváncsi.

Győr

2009. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
57%

Közeledik a járvány!!!!Én holnap megyek szuriért!Valahogy nem hiányzik a H1N1 szövődménye...a dokim annyit mondott,hogy nincs rá bizonyíték,hogy bármilyen oltás okozott magzatnak károsodást!Ennyi nekem elég volt ahhoz,hogy döntsek az oltás mellett!

14 hetes

2009. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
34%

Én dilemmázok még, parázok az oltástól is meg a vírustól is. Viszont az alapján, amit a szegedi klinika vezető professzora mondott, megint inkább a NEMoltásra szavazok.

[link]

2009. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!