Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok vélemény változott, van...

Sok vélemény változott, van aki azóta mégis beoltatja magát?

Figyelt kérdés
Olvastam az előző véleményeket, de azóta már sok mindenki másképp gondolja, ezért is vagyok kíváncsi. Légyszi ne ítéljetek el a kérdés miatt.
2009. nov. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
85%
Azt a kérdést teszem fel magamnak, hogy az egészségügyi dolgozók miért nem vállalják az oltást????? És a gyógyszerészek???? Többet is ismerek,aki nemet mondott a vakcinára. Miért?????
2009. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
54%
Talán nem magadnak kéne feltenni a kérdést hanem nekik és akkor azoknak is tedd fel akik ugyanígy eü.-sök és mellette vannak.Nálunk a körzeti orvos,gyerek orvos,nőgyógyász stb.
2009. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
29%
19.32!Tedd fel a kérdésed szegény szegedi kismamának!
2009. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
65%
19:55! Honnan tudod, hogy ő nem oltatta be magát? Mármint a szegedi kismama? Szerinted reklámoznák, hogy egy oltott kismama került kórházba? Szerintem nem.
2009. nov. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy sosem tudjuk meg....
2009. nov. 9. 23:08
 36/75 anonim ***** válasza:
60%

Buták vagytok, ha oltattok, de lelketek rajta, én biztos nem sajnállak benneteket, csak azt, hogy ide már nem fogjátok megírni, hogy mi lett a következmény!!!


Teljes sejtes vírust tartalmazó vakcinával nincsenek vizsgálatok, mi több, eddig tilos volt így oltani a terheseket és a 3 év alatti gyermekeket!!! És még fel vagytok háborodva, hogy kísérleti nyúlnak tituláltak benneteket!!! Ostoba banda!!!!!

2009. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
50%
Mint ahogy mondtam szegedi vagyok és ismerem a kismamát!MOST TALÁLJÁTOK KI?HOGY AZ OLTÁSTÓL LETT BAJA!!Szánalmasak vagytok!
2009. nov. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
27%
00.36!Te idióta!Azért jót röhögtem az egyszerű kis agyadon!Írni tudsz vagy megkértél valakit ,hogy mit írjon?
2009. nov. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem tudjátok elfogadni,hogy a vírus is veszélyes?Komolyan mondom ez már hihetetlen.Tényleg így indul a rémhír!A következő kérdés az lesz,hogy hallottátok,hogy be volt oltva a szegedi kismama?Miért kell már generálni a pánikot?Ne oltassatok, de hagyjátok már abba ezt a felesleges ijesztgetést!A KISMAMA NEM VOLT OLTVA!!
2009. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
34%
00.36-nak!Még szerencse,hogy te nem vagy ostoba!Láttam a pontjaidon,hogy sokszor adsz értelmes választ amit értékelnek is!!
2009. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!