Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok vélemény változott, van...

Sok vélemény változott, van aki azóta mégis beoltatja magát?

Figyelt kérdés
Olvastam az előző véleményeket, de azóta már sok mindenki másképp gondolja, ezért is vagyok kíváncsi. Légyszi ne ítéljetek el a kérdés miatt.
2009. nov. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
20%

LOL

á, jó magyar szokás szerint nem bírják a kritikát és egyenes beszédet, túl alacsony az IQ-tok. :D

Ezek nem pontok, jaj de sötét vagy!!! A ti százalékotok is megkezdte zuhanórepülését, hehe, úgy szóljál be...

Hogy felveszitek a kesztyűt, szánalmas, ostoba BIRKA banda!!!!


Elolvastátok a második bekezdésem, vagy arra már nem futotta??? Biztos szövegértési gondjaitok vannak!!! Nem baj, értetek nem kár ezek után!!!

2009. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
32%
Mert te bírod a kritikát kis százalék bajnok!Elolvastuk mert ellentétben veled mi olvasunk.És?Most gyorsan értesítsük a Magyar Tudományos Akadémiát?1 dologhoz értesz de ahhoz is csak a magad módján.Nem haragszunk rád nem tehetsz róla,hogy ilyen kis egyszerű lénynek születtél.Primitívség ellen nincs oltás de azt látom,hogy ész ellen a te szervezetedben van ellenanyag.Nyugodj meg ,béke van!!
2009. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
14%
Én, ellenben veled tényleg jót derülök rajtatok!!! Most se fogjátok a barátnőddel kibírni, hogy ne válaszoljatok. Ostoba liba, nálad nincs béke, elborítják az agyad a hormonhullámok!!! Én a helyedben messze elkerülném ezt az oldalt, bár, aki beoltatja magát terhesen, annak nem lehet túl nagy a felelősségérzete, így a túlzott adrenalintermelés okozta magasvérnyomás káros hatásait sem érdemes elmagyarázni!!! Olvasgass, irogass, én válaszolok szívesen, de nem velem szúrsz ki, nem nekem szólsz be, hanem magadat hergeled! Ja, ezt megérteni, igaz, de butus vagyok, ehhez IQ kell, az meg nektek nincs...
2009. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
27%
Túl nagyra becsülőd magad,miattad nem hergeli magát senki kis butus.Persze,hogy válaszolok,szórakoztatsz!Gondolom ezt mondják neked az ápolóid is!Tudom,hogy IQ kellene neked de sajnos nem tudok segíteni nem mondták,hogy azt nem lehet kapni?De ha lehetne te akkor sem értenéd,talán félnél a szövődményeitől.Maradj te csak ilyen amilyen vagy ,várom a leveleid és addig is puszi :-)))))Írhatsz privátba is nyugodtan,itt már úgy is ismerik a kis egyszerű agyadat ne fáraszd ki magad mert akkor nem tudsz szórakoztatni!
2009. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
44%

20.16.Én is kérlek,hogy írj bár engem nem te szórakoztatsz mert te csak sértegetni tudsz de azt sem szellemesen teszed,túl komolyan veszed ezt az egészet.Most biztos én is ostoba liba leszek de nem baj,jöhet!A válaszok neked viszont mindig megnevettetnek!Rajta látszik,hogy ő tényleg jól szórakozik és sajnos ezáltal te egyre idegesebb leszel,ne vedd ennyire komolyan.

És ,hogy a kérdésre is válaszoljak:Én nem oltattam az én véleményem nem változott,még félek tőle.Remélem nem lesz baj!

2009. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
87%

Jesszusom, mi van itt! Mintha politikáról lenne szó, úgy elszabadultak az indulatok.


Tiszteletben kellene tartani másokat, hogy ők másképp gondolkoznak, más döntést hoznak.

Érvek, ellenérvek vannak, ide azért ír az ember, mert segítséget vár, esetleg megerősítést. Nem szidalmazást. Olyanok vagytok, mint az ovisok:P Csak rosszabb, mert elvileg felnőtt emberek csodás írásait olvashatjuk.


Kedves kérdező, én továbbra sem oltatom be magam, még nem lettem meggyőzve. Egyelőre a család sem, úgy döntöttünk. 28 hetes kismama vagyok.

2009. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
74%
A véleményem nem változott nem fogom beadatni magunknak az oltást. És mert nekünk már meg van a gyerek ezért neki se fogom beadatni. Pedig mi tömegközlekedésel megyünk mindenhova. Én nem vagyok olyan par. Menj be a gyerek kórházba és nézd meg, hogy hányan fekszenek a kórházban az ezzel az infulenzával és hányan azért mert otthagyták a gyereket az ágyon egy másodperce és leestek az ágyról a gyerekek. Szerinem az ágyról leesősök lesznek többen. Mégis otthagyák az anyukák őket. Inkább majd erre vigyázatok meg a többi balesetre ami bármikor megtörténhet. Az úton is elüthetnek minket bármikor, és el is ütnek napi rendszerességel embereket, anyukákat kismamákat,babákat gyerekeket. És még is kimegyünk az utcára. attól nem féltek? Csak annak már nincs hír jelentősége a tvben mert azt már megszoktuk, és nem is gazdakszik meg belőle egyetelen gyógyszergyátó cég sem. És joggal aggódnak az emberek a beadatásnál. Mivel egyszer már átverték őket az oltással.Annak idején is a jót akartak az emberek maguknak azzal, hogy beadaték mégis balul ütött ki. Akkor is azt mondták, hogy minden rendben és még is mennyi beteg lett utánna.
2009. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim válasza:
78%
Tényleg olyan érzés fogja el az embert, mintha óvodában lenne, ami ráadásul a parlamentben üzemel. De a kérdésre válaszolva én NEM oltatom be magam, a feleségem sem, aki most 20 hetes terhes. Reméljük, hogy nem lesz semmi baj, de elég sok dolog szól az oltás ellen ahhoz, hogy így döntsünk. Először is a terhesség szempontjából a láz egy nagyon rossz tényező. Nagyon sok ember van, köztük például a feleségem is, akik egy akármilyen oltástól belázasodnak. Nálunk minden oltás után ez volt, ezért most nem kockáztatunk, hogy ettől belázasodjon, mert ha beoltatná magát, belázasodna tőle és valami baja lenne a picinek, akkor azt nem biztos, hogy önmagunk hibáztatása nélkül el tudnánk viselni. Másodszor pedig az Országos Epidermiológiai Központ hivatalos honlapján volt egy közlemény a H1N1-el kapcsolatban, amiből egy érdekes apróság elgondolkodtatott, és szintén az oltás ellen szólt! Nevezetesen, hogyha valaki beoltatja magát, akkor 33,33% az esélye annak, hogy védettséget nyújt, 33,33% az esélye annak, hogy nem, és 33,33% az esélye annak, hogy pont az oltástól kapja meg közvetlenül úgy a H1N1 vírust, hogy az megtámadja a szervezetét! Persze ez százalékosan nem volt részletezve, de ha három felé bontjuk, akkor ez jön ki! Így viszont akárhogy is számolom, burkoltan bár de az jön ki, hogy 66,66% szól az oltás ellen! De persze mindenki úgy dönt, ahogy akar, én csak kifejtettem, hogy én miért így döntöttem.
2009. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim válasza:
83%
11:28-as vagyok. Még egy érdekesség. Kb 1-2 hete láttam egymás mellé helyezve egy 2007-ben kiadott influenza elleni oltás és a 2009-es H1N1 elleni oltás dobozát, amin fel voltak tüntetve, hogy mely típusú influenzák ellen nyújtanak védelmet. Le is ellenőriztem és valóban így van rajta. A 2007-ben kiadott oltás dobozán fel van tüntetve, hogy védettséget nyújt a H1N1 ellen is!!! Ez pedig elgondolkodtató, mert picit olyan szaga van, mintha a gyógyszergyártók ebből akarnának hasznot húzni!
2009. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
53%

Azoknak, akik ellenérveket szeretnének:

"A védőoltásokba csempészett vírusokkal meg lehet változtatni a DNS-t!

Szakmámból adódóan követem a kémia, biológia, genetika legújabb (publikus)

eredményeit.

Sokáig keresték a genetikusok a megoldást, hogy hogyan lehet idegen gént,

maradandóan kapcsolni az emberi genomhoz; a megoldást a vírusokban találták

meg, ezeket ún. vektorként lehet használni, mivel a vírus eredendően úgy

működik, hogy a saját genetikai anyagát a gazdaszervezet DNS-éhez kapcsolja.


Innentől kezdve a szervezet a sajátjaként kezeli azt, és pontosan ugyanúgy

replikálja, mint ha mindig is ott lett volna.

Ha idegen gént akarunk bevinni egy szervezetbe, semmi mást nem kell tennünk,

mint laboratóriumban, – minden genetikus által ismert módszerrel-, az adott

gént egy vírus genetikai anyagához kapcsolni, és azzal megfertőzni a

célszervezetet.

A vírus ugyanazt teszi, mint rendesen, de viszi magával a \”csomagot\” is…

és ezzel kész…

A hatás visszafordíthatatlan, maradandó, sőt, örökölhető…

Vannak ugyan más módszerek is, de egy kifejlett élő szervezet esetében ez az

egyik leghatékonyabb.

A fentiekre való tekintettel én biztosan, nem oltatom be magam, és

mindenkinek ugyanezt javaslom, aki biztosan meg szeretné őrizni eredeti

génjeit és identitását.


*MINDENKIT ÉRINT! FIGYELMEZTESSÉTEK AZ EMBEREKET! *


Ne üljenek fel a vakításra! Érdekes, nem, hogy a H1N1 valahogy válogatós, és

csak az iskolákban ütötte fel a fejét,n a fiatalok közt, hogy beijesszék a

szülőket, hányan is haltak meg eddig benne, egész hazánkban? 2, azaz kettő

ember, és az sem biztos, hogy kizárólag ettől! Évente több százan halnak meg

a minden évben mutálódó vírusoktól, tüdőgyulladásban és szövődményekben.

Miről is beszélünk? S érdekes, a világon csak nálunk van az, hogy a KORMÁNY

önfeláldozó módon, a lakosság döntő, értsd szaporodóképes részét, ingyen

beoltaná! Mondjuk úgy: leoltaná! S ez az oltóanyag sokkal veszélyesebb, mint

bármilyen nátha! Azzal kívánják legyengíteni a szaporodóképes lakosságot!


*NE OLTASSA BE MAGÁT SENKI! *


Sebő Zsuzsanna gyermekorvos a H1N1-oltásról – \”Miért ellenzem?\”


- Nem ismerjük az összetételét, miközben néhány nap múlva el kellene kezdeni

a vakcinációt!

- Az már biztosan tudható, hogy teljes sejtes vírust tartalmazó oltóanyagról

van szó. Teljes sejtes vírust tartalmazó vakcina alkalmazása csecsemőkorú,

ill. 3 éves kor alatti gyermekeknél való alkalmazása eddig tilos volt, mi

több, műhibának számított; most pedig hírtelen 6 hónapos kor lett az

ajánlott! Továbbmegyek: teljes sejtes vírust tartalmazó oltóanyagot az

Európai Unió országaiban sem használnak.

Talán Afrika egyes banánköztársaságaiban még használható… és nekünk is jó

lesz ez, persze!

- Az oltóanyag kipróbálása mindössze negyven (40!) 3-18 éves gyermeken

történt, és sem a hatékonyságról, sem a hosszú távú mellékhatásokról

nincsenek információink.

- Az egyre szaporodó gyermekkori autóimmun betegségek, gyulladásos

bélbetegségek, és az oltások kapcsolatáról nincsenek érdemi információink.

- A napi hírek állítása, miszerint már járványos szinten van a

megbetegedések száma – hamis.

- Eddig teljes sejtes vakcinával tilos volt oltani a terhes nőket, ezért

nincsenek ilyen tárgyú vizsgálatok. Ennek ellenére most az első körben

oltandók közé sorolták őket. Milyen magzati károsodások várhatók a

későbbiekben? Vagy az összefüggést úgysem lehet majdan kimutatni?

- Az oltás mögött komoly anyagi érdekek húzódnak. (S hozzátehetjük: egy

esetleges populációgyengítés… jól illik azon folyamatokba, mely hazánkban

az indirekt népirtás koncepcióját erősítik)!!"


[link]

2009. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!