Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 es fel hetes terhesseg nem...

Nitókrisz kérdése:

5 es fel hetes terhesseg nem lathato az ultrahangon. Urogestant irt fel az orvos es Aspirint. Van aki hasonlo helyzetben volt es megmaradt a baba es egeszseges is lett?

Figyelt kérdés
Mar szivhangnak kellene lassan lenni es meg csak nem is latszik :( ma pedig barnazni kezdtem, igaz nagyon enyhen, ezert mentunk orvoshoz. Aggodom :(

#Urogestan #Nem lathato ultrahangon #ot hetes
2013. dec. 18. 22:34
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

Ugy erzem, mintha mar nem elne :( maskepp faj a hasam, a mellem, de verezni nem verzek, csak meg a barnazas tart kicsit. Hat lesz ahogy lennie kell, ha mennie kell, akkor biztos igy lesz jobb :(


Hogy vagy kedves hasonlo helyzetben levo? Sajnalom a masik babod :( neked akkor meg nehezebb, mint nekem. Szoritok nagyon!

2013. dec. 20. 09:09
 12/59 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen, ugyan ugy mint tegnap.Egyfolytaban van ez a veres valami ahogy felkelek es kicsit teszek veszek...Tegnap nem hivott az orvos hogy mi lett a vereredmenyem.Remelhetoleg ma mar fog.

Tegnap reggel olyan erzesem volt mintha kest forgatnanak bal oldalt lent a medecem korul.

Kerlek te is legyel pozitiv es ki se ejts ilyeneket hogy nem el mar.

De igen is ott van csak kicsit kesobb fogant es ezert nem lattatok.

Egyebkent gorcsok vannak?

Amikor en elveteltem elotte 2 nappal mar vereztem es nyalkas volt a ver ra ket napra pedig iszontatos nagy fajdalmak utan elment a babam a wc-n.

Szoval azert bizz magatokban amig nincs verzes es eros gorcsok...

2013. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor en is probalok bizakodni :) Kerlek irj, ha barmi valtozas van, ha akarod priviben is.

Nalam nincsenek igazabol gorcsok, csak tomban faj neha es szurkal, de korabban mashogy fajt, ahogy az elso babammal ezert erzem, hogy valami valtozas van. Folyamatosan van valami barnas, nyalkas ize :( nem sok, keves, de nem szunt meg. Hat meglatjuk.

2013. dec. 20. 17:46
 14/59 anonim ***** válasza:
Mennyi utrogestant szedsz? Petezsákot látott a doki?
2013. dec. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 A kérdező kommentje:
Duphastont kapok, bena voltam es felreirtam, elnezest - 2X1 kell szednem. Nem tudom mit latott, mert semmit nem mondott, keresgelt az ultrahangon (hasin) es utana csinaltatott egy tesztet. Sajnos kulfoldon vagyok, itt nem a legjobban felszerelt dokik vannak :(
2013. dec. 20. 21:43
 16/59 anonim ***** válasza:
Magánorvosnál jártál? Nekem is volt vérzésem és utrogestant kaptam.Először szintén 2X1-t szedtem,de nem múlt a vérzésem,akkor azt mondta a doki,hogy emeljem az adagot 3X1-re.Így pár nap alatt el is múlt a vérzés.Ezután viszont nem szabad újra csökkenteni az adagot,hanem majd a 12.hét után fokozatosan szabad csak leállni.Az sem mindegy,hogy addig rendszeresen fel tudod-e íratni,szóval én konzultálnék egy dokival,de nekem ez bevállt,ezért írom.Mikor mész legközelebb orvoshoz?
2013. dec. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
Szerdara rendelt vissza. Itt minden doki magandoki :) Hulye egy rendszer... kulonben megbizom benne, eddig nem volt vele gondom, korabban o tette fel es vette le a spiralomat is es helyi viszonylatban meg a jobb kategoriaba tartozik.
2013. dec. 21. 07:14
 18/59 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy ma? Nem csinaltal azota tesztet hogy erosodott-e a csik? Tuneteid vannak ?

Nekem sajna ez a verezgetes meg mindig van..Bar jo lett a vereredmenyem az orvos annak ellenere hogy megigerte hogy a vervetel utan ir fel vmit a verzesre nem tette.Most azt mondja majd az ultrahang utan ami hetfon reggel 8-kor lesz.Ebbe bele lehet orulni.

Sajna en is kulfoldon elek es itt is katasztrofalis az egeszsegugy.Pedig az ember azt gondolna hogy egy fejlett orszagban biztonsagban van....Szornyu.

Es a fekves is szornyu! Minden egyes percben a testemre figyelek es a legkisebb fajdalomra is azt hiszem,"na itt a vèg!"

2013. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
En az első vetèlèsem utàn hazajöttem, borzalom külföldön a terhesgondozàs, pedig szakmabel vagyok. Csam egy kis hormonpótlàs kellett volna, most meg is kaptam rögtön az elejèn pedig nem is tudtam a vetèlèsröl ès most töltjü a 16 hetet egèszsèges kisfiú. Kitartàst nektek a pozitív hozààllàs sokat segít, sok pihenès ès folyadèk!
2013. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

Ma vacakul, nagyon rossz a hangulatom egesz nap es jobban is folyt ez a barnas ize. Hasam nem faj, neha szurkalt. Sajnos nem tudom megoldani, hogy egesz nap pihenjek, van egy harom es fel eves kisfiam, aki nem hagy :) Reggel kelni kellett oviba kesziteni, fozni, kicsit muszaj volt takaritani meg mosni... hat igy nehez :9 de hat probalkozom nyugiban lenni es kihuzni szerdaig, hatha lesz valami biztato. Tesztet nem keszitettem ujabbat, mert azt olvastam, hogy veteles utan is meg egy ideig pozitiv marad.


A sok folyadek segit valamit?

2013. dec. 21. 18:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!