Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 es fel hetes terhesseg nem...

Nitókrisz kérdése:

5 es fel hetes terhesseg nem lathato az ultrahangon. Urogestant irt fel az orvos es Aspirint. Van aki hasonlo helyzetben volt es megmaradt a baba es egeszseges is lett?

Figyelt kérdés
Mar szivhangnak kellene lassan lenni es meg csak nem is latszik :( ma pedig barnazni kezdtem, igaz nagyon enyhen, ezert mentunk orvoshoz. Aggodom :(

#Urogestan #Nem lathato ultrahangon #ot hetes
2013. dec. 18. 22:34
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

Nem is fog meg egyszer megtortenni..

A mutettol ne felj igy legalabb biztosan kitisztitanak mindent..

Minel elobb gyogyulj meg hogy mihamarabb bekoltozhessen a kis pocak lakod.Ezt kivanom...Erika

2013. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves Erika :)


Azt kivanom mindannyiunknak, hogy ez az ev sok oromet es boldogsagot hozzon vegre!


Voltam orvosnal hal'Istennek szep ures a mehem, kitisztult!

2014. jan. 2. 14:41
 53/59 anonim ***** válasza:

Na de jo....Orulok! Nem is kellett a mutet? Ha nem kellett akkor gondolom mar probalkozhattok is.

Kivanom hogy mihamarabb sikeruljon!

Erika.

2014. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked!!!!
2014. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim válasza:
Sajnálom ami történt. Én most vagyok 8 hetes, első terhesség, szintén külföldön. Nekem hál istennek nincs barnázásom, hányingerem annál inkább. Én érdeklődnék a másik Erikával mi a helyzet? Miért véreztél? Remélem nem lett baj és jól vagytok! M.
2014. jan. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
Szia kedves utolso!Ma vagyok azota 11+6 napos,es kb.1 hete nincs verzes...Hematomam volt ami majd 5 hetig verzett.Oszinten szolva nem nagyon hittem csak remeltem hogy megmarad.10+2 naposan voltunk ultra hangon es nagyon edes volt,jart keze laba amig figyeltuk.Legkozelebb majd a 18 heten lesz uh.Amerikaban elek es itt teljesen maskepp mukodik minden.A verzesre sem kaptam semmilyen gyogyszert,hiaba kertem.Itt ugy vannak vele hogy ha meg akar maradni igy is ugy is megfog...Rengeteget bogtem emiatt,de hala Istennek elmult a verzes.Na nem mondom hogy abszolut nem aggodom mar...Te hogy vagy azota?
2014. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Ja...Erika voltam es koszonom hogy erdeklodtel...

Huh...meg koran van. :D

2014. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim válasza:

Szia! Köszi a választ. Én összességében véve jól vagyok, igaz szokatlan az adott helyzet. Nekem vérzésem ilyesmi, még szerencsére nem volt, és remélem nem is lesz. Viszont én reggel hányingerrel kelek, ami este a legrosszabb, pont mikor vacsoràztatunk. Elég rossz, hogy ilyen érzékeny vagyok a szagokra, mert felszolgálóként dolgozom. Egy kín bemennem a konyhára. A kajáktól undorodom, válogatok, szinte semmit nem kívánok.

Egyèbként mi Ausztriában dolgozunk párommal szezonálisan, de most majd megbonyolódik minden. Reméljük sikerül majd páromnak egy helyet találni nyárra, én akkor már majd elvileg nem dolgozhatom. Még nagyon semmit nem tudunk mit hogy rendezzünk, egyáltalán melyik országban szüljek. Munka ugye gondolom itt lesz mikor jönne a baba, viszont anyai segítség az első időben szintén jó lenne, ezért Mo.-ra is gondoltunk. Viszont párom olasz. Ezért Olaszország is számításba jött, ahol viszont tuti sokat kéne fizetnem... Bonyolult egy helyzet ez.

Jövő héten megyek újabb vizsgálatra, akkor leszek elvileg a 9. hétben. Azért írom, hogy elvileg, mert a menzesz alapjàn már a 13.-ban kéne lennem, de első ultrahang alapjàn a doki 6 hetet mondott. Nagyon izgulunk, hogy minden rendben lesz- e... Jó lenne látni, hogy egészséges, bár nem tudom egy 9 hetes ultrahangon mennyit lehet már látni.....

2014. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
Ja, M. voltam.:)
2014. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!