Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 es fel hetes terhesseg nem...

Nitókrisz kérdése:

5 es fel hetes terhesseg nem lathato az ultrahangon. Urogestant irt fel az orvos es Aspirint. Van aki hasonlo helyzetben volt es megmaradt a baba es egeszseges is lett?

Figyelt kérdés
Mar szivhangnak kellene lassan lenni es meg csak nem is latszik :( ma pedig barnazni kezdtem, igaz nagyon enyhen, ezert mentunk orvoshoz. Aggodom :(

#Urogestan #Nem lathato ultrahangon #ot hetes
2013. dec. 18. 22:34
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

Nagyon szoritok neked! Attol hogy nem erzel semmit nem biztos hogy baj van.Rengetegen mondjak hogy ha nem nott volna a hasuk nem is tudtak volna hogy terhesek.

Amugy ne tudd meg en is milyen gyenge vagyok.Nem tudom mi ez.3 nekifutasbol raktam fel a kaposztat.Szakad rolam a viz es csak pihegek.Hasszurka nekem is megvan...:(

Az keserit el nagyon hogy nem adnak semmit a verzesre.

Sikerult az orvost elerni azt mondta majd karacsony utan ir valamit.Most pihenjek sokat mert ha nem folyamatos a verzes akkor nincs baj.Sokan verezgetnek terhesseg elejen.Hat ne tudd meg! Forr a verem!!!! Szanalmas ez az amerikai egeszsegugy!

2013. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, koszonom szepen! En is szoritok, ezerrel :)

C vitamint nem tudsz legalabb szedni? Tegnap szerettem volna Rutascorbint venni, de sajnos itt nincs, az is jo lenne. En mar lemondtam rola es probalom magam felkesziteni a mutetre lelkileg :( Erzem, hogy nincs mar meg.

2013. dec. 24. 06:01
 33/59 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj, nem szabad így hozzáállni. Ha senki más nem bízik, akkor is neked kell. Gondold ezt anyai kötelességnek. Tessék pozitívnak lenni. Tudod, hogy mennyi dolog történhet még? Nem arra kell gondolni, hogy elvetélsz, vagy méhen kívüli. Ha az lenne mellesleg olyan fájdalmaid lennének, hogy a világodat nem tudnád. Amíg nincs komoly baj ( nem görcsölsz nagyon és nem folyik belőled darabos vér) addig gondolj arra, hogy helyre fog jönni. Én is elkeseredtem az elején, de most úgy gondolom, ha kialakul a köldökzsinór akkor már rendben lesz a baba. Az első amire koncentráltam, hogy legyen végre pozitív a teszt, aztán, hogy orvos is rámondja, hogy ez terhesség, aztán, hogy legyen szívhang, hogy növekedjen a baba, most pedig azért, hogy alakuljon ki végre a méhlepény és köldökzsinórról legyen ellátva:) Gondolj bele, hogy a vágyakozástól a baba után már meddig eljutottál. Tedd meg a babáért, hogy picit optimistábban állsz hozzá. Ha már ő küzd azért, hogy túlélje, akkor neked is kéne.
2013. dec. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nagyon szurkolok nektek, hogy mindenrendben legyen! Én ma vok kb. 5 hetes, dokihoz jan.2re van időpontom. Nem barnázok, de azért a betéten van némi sárgásbarnás folyásmaszadék. A doki azt mondja, ez még nem gond.Terhesvitamint szedek. Az öröm mellett félelem is van bennem, folyton a wcrevfutkozok. Nem jó stresszelni, dehát ezt másképp hogy lehet bírni???
2013. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy ugy erzem nem kuzd :( Ma megyunk vegul is orvoshoz, nem holnap...megirom este mi lett a vege.


Kedves utolso koszonjuk szepen! kitartast neked :) es nagyon boldog babavarast, minden rendben lesz!

2013. dec. 24. 15:01
 36/59 anonim ***** válasza:

Szia!Jajj de jo ...most olvasom hogy mesz ma orvoshoz.Nagyon szoritok.

varom hogy mi lesz az eredmeny.

Tegnap ota en is mintha kicsit jobban vereznek.Egesz nap bogtem.A parom probalt lelket onteni belem,mert en is elvesztettem a hitemet.Nincs mar amiben bízzak.Eddig vartam az ultrahangot hogy azutan majd ir az orvos vmit a verzesre.De most hogy azt mondta ,van ilyen hogy vki verzik nem kell megijedni es fekudjek sokat,igy kesz vagyok...Mindenki tudja hogy NINCS OLYAN hogy normalis terhesseg alatti verzes.

Olyan mintha direkt azt akarna hogy menjen el!Persze tudom hogy nem így van,csak szimplan sz.rik ra.

C vitamint egyebkent miert kell?Szedem most a folsavat es magneziumot.Ja...Erre is azt mondta hagyjam ezeket abba es majd ő ir fel nekem vitamint...Na meg arra sem volt kepes!!!

Visszanezek kesobb hogy mi van veled,de bízom benne hogy jo hireket irsz majd nekunk!

Írok egy kezdo betut hogy tudd kovetni mikor írok en mert a 33-as hozzaszolason elgondolkodtam hogy ezt en írtam vajon csak nem emlékszem rá??? :)

De nem én voltam...Viszont tenyleg egyetertek a velemenyevel! :)

E.

2013. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

(A visszaköltözött vagyok :-))Ne adjàtok fel a remènyt nem szabad! Lesz mèg elèg aggódni való 20 èves korukig! A tünetek jönnek m2nnek, nekem 2 3 napig fàj a mellem utànna pàr napig nem. Hasgörcsöm is így van! Ès hànyingerem is a 8 hèten kezdődött màig tart...

Minden rendben lesz erőse ezek az embriók!

C vitamint gondolom azèrt lett emlìtve mert ilyenkor itthon màrmint vèrzèsre ami valószínűleg hematoma miatt van rutascorbint szoktak felírni ami c vitamin szàrmazèk. Èn is 3x2 szedtem pulzàló hematomàm volt pont a petezsàk felett akkor azt mondta az orvos za elkezdek vèrezni ninCs remèny mert 100 hogy kimossa...5 hèttel kesőbb màr nem volt ott, nem mondom hogy egyszer sem adtam fel a remènyt, de muszàly megemberelnünk magunkat.....

2013. dec. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

Ahhh...Kedves "visszakoltozott"!Neked is van ám egy remiszto torteneted!Lehet elájultam volna ha igy kerek perec megmondja a doki hogy tuti kimossa a hematoma a babat...Na de ott legalaább tudtad mi a baj...Nekem most csak a találgatás maradt,es szinte semmi remeny.

Tényleg csak a babam erossegeben bízom,és mondtam is neki ,hogy nagyon erosen kapaszkodjon,én meg pihenek majd sokat.

C vitaminbol egyebkent mennyit szedjek?500 mg-os van itthon.

Vajon mi lehet a kerdezonkel??????

2013. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:

Hú nem tudom napi egy biztos nem àrt....

Remèlem minden rendben van velük, megnyugodott kimerült ès ezert nem ír....

2013. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

Itt vagyok, sajnos nem jutottam el az orvoshoz :( meg egy nap totozas. Semmi terhessegi tunet, ha nem csinalok semmit, akkor alig pici barnazas, ha csinalok akkor erosebb es veres is.


Kedves E. Amugy en meg Erika vagyok szinten egy E. :) A c vitamin a gyenge ereket erositi meg ugy tudom, es tenyleg igy van, hogy a Rutascorbinban is az van es ezt adjak azoknak, akik verzekenyseggel kuzdenek peldaul, vagy az orruk verzik, hasonlo. Artani biztos nem art ha szeded, csak megerosit. Keress ra itt a Gyakoriban, irjak, hogy terhesen mennyit lehet szedni. Neked most van mas tunet?


Koszonom szepen a kedves biztatasokat, aranyosak vagytok!

2013. dec. 24. 21:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!