Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 es fel hetes terhesseg nem...

Nitókrisz kérdése:

5 es fel hetes terhesseg nem lathato az ultrahangon. Urogestant irt fel az orvos es Aspirint. Van aki hasonlo helyzetben volt es megmaradt a baba es egeszseges is lett?

Figyelt kérdés
Mar szivhangnak kellene lassan lenni es meg csak nem is latszik :( ma pedig barnazni kezdtem, igaz nagyon enyhen, ezert mentunk orvoshoz. Aggodom :(

#Urogestan #Nem lathato ultrahangon #ot hetes
2013. dec. 18. 22:34
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én a 33-as vagyok. Valóban sok dologtól lehet a barnázás, talán írtam, hogy nálam azért van, mert nem ágyazódott be a baba megfelelően. Elég rémesen hangzik, de ha óvom magam a mozgástól és nem kezd a méhem összehúzódásokba még néhány hétig, akkor jók az esélyek. Tényleg ne adjátok fel. Nagyon sok nő barnázik a terhesség alatt és szül egészséges babát. Nekem októberben azt mondta az orvos, hogy nem lehet gyerekem, novemberben teherbe estem. Igenis rá lehet cáfolni a természetre. :)
2013. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

Hmmm..De erdekes...Az E betu nalam is Erikat takar! :)))

Szoval...hidd el nalam ugyanez van! Ha nem nagyon mozgpk akkor nincs szinte semmi ver de ahogy intenzivebben teszek veszek en is verzek...Raadasul nekem nem is barna hanem ver.Hidd el hogy van azert remeny! Ma peldaul en sem emelygek..

Sot, az elozo babammal azt sem tudtam mi az a hanyinger.Nem minden terhesseg Egyforma.

Na azert nem mondom hogy irigyellek hogy meg 1 napot varnod kell de most mar hamarosan megtudod mi a helyzet odabent.

Nekem tegnap megjott a palastfu team ugyhogy elkezdem inni.Mindent megprobalok csak megmaradjon a babam...

Szornyu hogy a 21-dik szazadban Amerikaban szinte kuruzslassal kell gyogyitanom magam!!!

Erika

2013. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

Ne keljen magyaràzkodnom visszaköltözöttbõl mostmàr Tündi leszek :-)

Nekem isaz monsdta az orvos agusztus elejèn minor elmentem hogy egy ès fèl ève nem jön a össze, hogy nem is lehet mèg a lombik is valószínűtlen, mert pcom van valami olyat magyaràzott mèg hogy nem jó a tapadàsi felülete a mèhemnek, helyenkènt van csak rendben. Így indultunk neki az esküvőnek ...szeptemberben nagy valószínúsèggel a nàszúton meg is foggant ès talàlt is magànqk helyet. Úgy gondolom ràgörcsöltem ès mikor remènytelennè vàlt màr szabad is lett az út. Na jósokat is imàdkoztunk èrte....ès a vègèn ki sem mosódott, most is jutnakeszembe hülyesègek minden nap aggódok egy kicsit, de aremènyt nem szabad feldni nekteknsem, csak ez van!!!!

Tündi

2013. dec. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Nagyon szoritok mindenkinek lanyok! Nekem meg estig ki kell huznom, ha legalabb latna valamit... Raadasul az a baj, hogy nincs is tul nyugodt hatterem :( A ferjem es az Anyukam nem nagyon jonnek ki egymassal es amikor legutobb osszetuztek, utana kezdtem el verezni. Es hiaba mondom, hogy nyugalomra lenne szuksegem, Anyukam eppen most szolt be megint egy olyat, hogy elbogtem magam. Egyszeruen nem ertem miert muszaj ezt csinalnia, csinalniuk. Nem igaz, hogy nem tud gondolkodni, mielott kiejt valamit a szajan :( Elegem van...
2013. dec. 25. 14:59
 45/59 A kérdező kommentje:

Hat, sajnos nincsenek jo hireim :( Nincs elo embrio, megindult a veteles, most kaptam gyogyszert, hogy hatha ezzel sikerul kijonnie teljesen, ha nem, akkor mutet. Nem tudni mi lehetett az oka, holnap csinalnak meg egy hormontesztet, hatha kiderul belole valami. Ereztem mar, hogy gond van :(


Szoritok lanyok, hogy minden rendben legyen veletek!

2013. dec. 25. 21:09
 46/59 anonim ***** válasza:

Jajjjj....nagyon nagyon sajnalom....Pedig annyira biztam benne.Tudom mit erzel! Juniusban ugyanez volt amikor 9 hetesen bementem a korhazba enyhe verzessel majd kozoltek hogy nincs szivhang sem.

Borzaszto erzes tudom de szivbol kivanom hogy mihamarabb egy ujabb pozitiv teszted legyen mihamarabb..Addig is pihenj sokat.Meddig varnak a mutettel?

2013. dec. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Erika
2013. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

koszonom <3 !


Talan jobb igy, mintha kesobb kellett volna, az talan meg rosszabb. Azt nem mondom, hogy nem felek, nem fog-e megtortenni ujra. Meg magatol a proceduratol is felek :9 de hat tul kell lenni rajta. Allitolag ket harom nap alatt tul kellene lenni rajta gyogyszerrel, utana ellenoriznek.

2013. dec. 25. 22:01
 49/59 anonim ***** válasza:
33-as vagyok. Nagyon sajnálom ami történt. Valahol azt olvastam, hogy átlagosan 3 terhességből lesz 1 élő baba. Így nálad a következő terhesség pozitív lefolyásának sokkal nagyobb az esélye statisztikailag. Gondolom ez most nem vidít fel, de kívánom, hogy minél hamarabb legyen egy problémamentes valóban élvezhető babavárásod.
2013. dec. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a kedves biztatast!


Most ugy tunik (meg nemiztos), hogy reszleges Mola terhesseg volt :( Ez a masodik napom a gyogyszerrel, de tartok tole nem fogja tudni kiuriteni es mutetre is sor fog kerulni. Ami pozitiv ebben az, hogy allitolag nagyon kicsi az esely arra, hogy ujra megtortenik a kovetkezo terhessegnel.

2013. dec. 28. 16:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!