Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 es fel hetes terhesseg nem...

Nitókrisz kérdése:

5 es fel hetes terhesseg nem lathato az ultrahangon. Urogestant irt fel az orvos es Aspirint. Van aki hasonlo helyzetben volt es megmaradt a baba es egeszseges is lett?

Figyelt kérdés
Mar szivhangnak kellene lassan lenni es meg csak nem is latszik :( ma pedig barnazni kezdtem, igaz nagyon enyhen, ezert mentunk orvoshoz. Aggodom :(

#Urogestan #Nem lathato ultrahangon #ot hetes
2013. dec. 18. 22:34
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Kedves masik, szoritok Neked :) ! Lehet, hogy jobbak az eselyeid azert nem is irt gyogyszert az orvos. Erdekes, az elso terhessegemnel volt verzesem, mert megemeltem magam es utana nem is mult el, rendes elenk piros ver volt, megsem volt semmi gond.
2013. dec. 21. 18:08
 22/59 anonim ***** válasza:

Ugyan mar...Honnan tudna a doki milyenek az eselyeim mikor csak egy vacak tesztet csinalt ami pozitiv lett.Most meg azert nem irt ultrahang elott gyogyszert mert pont le..arja mi van velem.Meg azt is az asszisztens no mondta hogy kerjunk idopontot ulyrahangra mert o oda sem jott a telefonhoz.En is le tudok am azert torni ahanyszor wcre megyek es latom hogy nincs valtozas...Utalom ezt a kiszolgaltatott helyzetet amikor meg emberszamba sem vesznek.

Kedves 19-es koszonjuk a jokivansagot es a tanacsod!

Egyebkent annyi helyen olvastam a sok folyadekot es ma egy helyen a sok feherjet is mert allitlag a lombikosoknak is ezt kell enni orrverzesig...hat nem tudom...

Ugye bizol meg abban hogy megvan a babad???

2013. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

Hat, legalabb a terhesgondozas jobb otthon, ha sok minden mas nem is :( Legalabb is tobb lehetosege van egy kismamanak.


Probalok bizni, csak igy eleg nehezen megy, foleg ahogy olvasom a sok hasonlo tortenetet, de bizom benne jol fog alakulni es barhogy is tortenik ugy kell lennie.


Nekem az orvos azt mondta, hogy sok kalciumot tartalmazo etelt egyek, hat annak nem sok koze van a feherjehez, de nem is ertem miert mondta, az a csontokhoz kell elvileg nem? Az meg meg odebb lenne..

2013. dec. 22. 10:53
 24/59 A kérdező kommentje:
Most mar attol is tartok nehogy mehen kivuli legyen :(
2013. dec. 22. 13:10
 25/59 anonim ***** válasza:

Èn mindenkèpp hazajöttem volna, nekem nagyon fontos a gyereknevelèsben a biztonsàg, ezt sehol sem èreztem, pedig 5 különböző helyen èltem munka miatt.

A pozitìv hozààllàs nagyon keol, kèsőbb is, jó ha az elejèn hozzàszoksz, hidd el lesz min izgulnotok a 9 hónap alatt főleg az első 12 hètben. Èn màr legszivesebben uhra kötnèm magam :-) csütörtökön voltam de ma màr megint mennèk , csak gyàrtom itt az elmèleteimet, pedig direkt karàcsony eløtti megerősítèst akartam...nehèz anyànak lenni de meg kell erősítenünk magunkat.Az a pici jönni akar jönni fog akàrmit

teyztek :-) ès ők biztos veletek akarnak lenni!

2013. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Korabbi terhessegemnel en is hazamentem, de most sajnos nem mozdulhatok. Hat probalunk pozitivak lenni :) csak lesz valahogy. Erdekes, hogy azt mondjak a masodik gyerekkel nem izgul annyit az ember, nem a fenet nem :D
2013. dec. 22. 19:06
 27/59 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem első terhesség, 8 hetes vagyok. A 4. héttől volt néha minimális barnázás. Mindig megmagyarázták, hogy először a rákszűrésnél felsértették a nyálkahártyát, aztán, hogy a vizsgálattól van. Tény, hogy nagyon kevés elszíneződés volt 2-3 naponta 1-szer. Ettől függetlenül kaptam 3x1 Utrogestant. Szombat éjjel élénk piros vér volt pisilés után, azonnal bementem a klinikára, sürgősségire. Akkor tudtam meg, hogy nem ágyazódott be megfelelően a pici és a méhösszehúzódásokkal a szervezetem megpróbálja kilökni. A vérzés azért van, mert minimális leválások vannak. Eltiltottak a munkától, csak fekhetek, semmi más. Utrogestant szedem tovább. Valahogy megnyugodtam, hogy tudom mi okozza a bajt és a tőlem telhetőt így meg tudom tenni. Gondolom mondani sem kell, hogy a szeretkezéstől eltiltottak. Próbáljatok ti is sokat pihenni, és úgy enni, hogy ne legyen hányás a vége, mert nekem az erőlteti meg nagyon a hasizmomat. Utána voltam mindig rosszabbul. Jobbulást nektek.
2013. dec. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves utolso! Szoritok Nekde, hogy minden rendben menjen!


Nekem holnap utan kellene visszamennem, de sajnos ma pisiles utan mar pirosas ver is jott :( Nem hiszem, hogy ennek jo vege lesz, pedig szedek mindent es probalok minel tobbet fekudni. Nalunk is el lett tiltva a szex is. Nem erzem mar a mellem sem es a hasam sem faj ugy, mint amikor a baba novesetol feszul. Csak sokat kell jarnom pisilni..

2013. dec. 23. 09:35
 29/59 anonim ***** válasza:

Szia! Hat megvolt az ultrahang...Ver a pici szive de csak ugy latta hogy nem vettem levegot addig amig nezte a szivvetest.Pedig ma 6+2 vagyok de azt mondja nagyon pici.Szo val lehet hogy nalad ezert nem lattak 5 es fel hetesen.Azt nem tudja miert a verzes.Az eredmenyt csak holnap kuldi at az orvosnak aki szerint

em holnap tuti nem lesz..Most voltam wcn es megint eleg rendesen verzek:(

Ebbe bele lehet orulni.Aztchittem olyan boldog karacsonyom lesz mint meg soha...Erre marad a felelem.

Te hogy vagy ma?

2013. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:

De jo, orulok neked! Azert ez nagyon jo hir, hogy ver a szive :) ! Bizzal benne, hogy minden rendben lesz!


En ugyanugy vagyok, csak mar semmi terhessegi tunet :( Nagyon gyengenek erzem magam es ma szurkalt az egyik petefeszkem is, eleg sokat. Probalok kitartani holnaputanig es talan mar tobbet fogok tudni.


Azota sokat olvastam ezekrol a verzesekrol es hat akarmi lehet. Lehet heamatoma, mehlepeny levalas (bar ebben az esetben meg korai lenne errol beszelni azt hiszem), mehszajseb, elhalt ikerterhesseg, progreszterin hiany (de ez azert a gyogyszerek hatasara javulni szokott), mehen kivuli es hat veteles is :(

2013. dec. 23. 20:15
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!