Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babánál 3-4 hónapos...

Első babánál 3-4 hónapos terhesség látszik a kismamán, kívül meg belül is?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 10:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%
Leírták öten, hogy lehet, hogy látszik, de lehet olyan is hogy nem!
2014. jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Rajtam látszódott már 8-9 hetesen. Nagyon vékonyan estem teherbe, és nagyon hamar elkezdett nőni a hasam. Kollégák már sugdolóztak a hátam mögött, de én tagadtam a 12. hétig. A végére hatalmas hasam lett, mindenki ijesztegetett, hogy hatalmas baba lesz, készüljek, hogy nehéz szülés lesz (egyedül az orvosom biztatott, hogy nem így lesz). Szerencsére nem lett nagy baba, alig 3 kg. És vissza is laposodott a hasam.
2014. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Titkolni akarod a terhességedet? Vagy mért érdekel ennyire,hogy mikor látszik a terhesség? Egyébként lehet,hogy nem nő még a pocak,de olyan iszonyatos hányingerrel jár,hogy ebből is rájönnek a terhességre...
2014. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Rajtam már 13 hetesen látszódott. Munkaalkalmassági orvosi vizsgálaton nem hitte el a doki, hogy első baba és annyi hetes vagyok amennyi. De ez egyedi eset, mindenkin más-más héten kezd el látszani. Valakin 21 hetesen sem látszik, csak mintha pár kilót hízott volna.
2014. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11 hetesen készítettem egy képet sajnos nem tudom felrakni telorol, szoval párom elutazott 5 napra amikor meglatott nem hitt a szemenek hogy mekkora a hasam és mennyire szembetűnő valtozason estem át pár nap alatt,nagy része puffadas de eléggé latszik kabáton keresztul is.
2014. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Milyen kérdés már, hogy látszik-e a terhesség belül is? Nyilván látszik belül, hiszen megállapítja az orvos a terhességet, az ultrahanggal is lehet látni a babát, meg a belső részeket.
2014. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én a napokban töltöm be a 12.hetet!sosem voltam vékony kb 60-65kg körül mozogtam,hasam sosem volt lapos!de már most úgy érzem,hogy szorít a nadrág,úgy ülök,hogy ki van gombolva!van egy két szemfüles akinek feltűnt,még kabátban is!szerintem is egyénfüggő ez!
2014. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
73%
Ember függő.Az én feleségem 57 kg volt amikor terhes lett,tökéletes alakja volt.Szőke,világos bőrü,terhességi toxémiára hajlamos alkat.4 hónapos korában már akkora pocija lett,mint a szülés előtt álló kismamáknak.Nem evett sokat,mozgott,de nagyon vizesedett a szervezete.86 kg volt a szülés előtt,tehát 30 kg- ot szedett fel.Most 5 hónapos a kisfiúnk és a feleségem 60 kg alatt van,és ehhez nem kellett különösebb Fogyókúra,elég volt az első három hónapot végigélni,átéjszakázni.
2014. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!