Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uh kép ami megnyugtatna?

Uh kép ami megnyugtatna?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok csak egy paca van a képen.Tudom még nem látszik kéz és lábkezdemény de amiket néztem képet ott azért már lehetett látni.Kezdek hülyeségekre gondolni.Felteszem a képet ha gondoljátok.
2014. ápr. 22. 20:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ja és az eddigi nyugtatásokat is köszönöm!:)
2014. ápr. 22. 21:15
 12/20 A kérdező kommentje:

ez a 7 hetes kép: [link]


olyan mintha háttal feküdne, a 8 hetesen pedig oldalt.de nem értek hozzá csak egy kis foltot látok amiből azért kivehető a fej és a test. mit gondoltook?

2014. ápr. 22. 21:26
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj én azt gondolom hogy nem is lett volna szabad képet kapnod.Az elsőt max a 12-13 hetes ultrahangon. Mégis szerinted egy 7 hetes magzat mekkora?mit szeretnél làtni? Èn nem igazàn értem...
2014. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7-8 heteysen végtagkezdeményt még ne várj! nekem 10 hetesen az uh-n még nem volt kifejlődve a keze-lába csak félig....nyugi, várj!
2014. ápr. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy miért kapsz/kérsz hetente fotót.

Két terhességem volt. Mindegyik megszakadt a 12. hét előtt. Egyiknél sem kaptam egyszer sem UH-képet, legfeljebb az emlékeimben élnek a kis pacák. Jobb is, így időm és lehetőségem sincs azon morfondírozni, hogy mi történhetett velük, hogy elhaltak. Elég volt látni az utolsó UH-képeket is, sohasem fogom elfelejteni. Kár a párnád alá tenni, meg hűtőre aggatni, kitenni ide, hogy idegenek analizálják, annak meg főleg semmi értelme. Biztos örülne a gyerek tíz év múlva, ha kiderülne, hogy 7 hetes önmagát állította pellengérre a tulajdon édesanyja. Szerintem elég közönséges dolog ez.

2014. ápr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ne haragudj utolsó, sajnálom h neked ilyen a felfogásod.nem kértem kaptam a képeket, és mivel veszélyeztetett vagyok az orvos sűrűbben néz.az pedig h kiteszem a hűtőre vagy ide megmutatni a csajoknak az az én dolgom.nem hinném hogy 10 év múlva a gyerek haragudni fog ezért mert 7 hetesen meglátták többen az uh képét..ez nem közönséges szerintem az a közönséges ahogy te választ írtál nekem.senki nem kérdezte , hogyan vélekedsz erről.többieknek köszönöm a normális választ!
2014. ápr. 23. 10:17
 17/20 anonim ***** válasza:

Húúú, 15-ös, ha neked egy UH képnek való örülés, vagy megosztása közönséges dolog, akkor nem tudom, melyik bolygóról írtál...sajnálom én is, ami történt veled, borzasztó lehet. De ettől még meg kell engedned másnak, hogy örüljön, nem értem, attól neked miért lesz jobb, ha még az ő kedvét is elrontod, na ez az, aminek nincs értelme.


Most megnéztem a sajátomat, 9. héten is még csak bogyók voltak a végtagbimbók, szóval tényleg nem késtél le semmit.

2014. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a rosszindulatúakra. Semmi baj ezzel az UH képpel. Én is többször voltam UH-n, ikreket vártam - 1 baba maradt-,de mindig kaptam képet. örök emlék, és örülök, hogy megvannak :) de az uh-t végző orvostól és géptől is függ, hogy mennyi látszik a babából. ne aggódj :)


üdv, egy szonográfus.

2014. ápr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

15 -is valaszan nem tudom hogy sirjak vagy nevessek!!!Pfffffff..

Megneztem az en 8hetesemet es nalam is alig lathato kis kar kezdemenyek voltak,de az enyem sokkal elesebb mint a tied!!!Ne aggodj nincs semmi baj csak egyszeruen sz@rabb geppel csinaltak...A legkozelebbin mar minden ott lesz aminek lennie kell.Mikor mesz ujra?

Anno engem is 2 hetente neztek mert vereztem 5 heten at.10 hetesen volt a kovetkezo uh.es ott mar meg sem allt a kis keze es laba 1percre sem! :)

2014. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
májusban megyek legközelebb a 12.heti uh-ra..remélem minden rendben lesz.az nyugtatott meg eddig is, hogy dobog a szíve:)) bízom a picikémben, hogy itt marad és jól érzi magát:) köszönöm még egyszer mindenkinek!
2014. ápr. 24. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!