Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 nap múlva nem várom. Van...

8 nap múlva nem várom. Van itt, aki szintén reménykedik?

Figyelt kérdés
Április 17-én volt ovulációm, a ciklusom 14. napján. Együtt voltunk a párommal, amikor kellett. Tapasztalataim: ciklus 17. napjától érzékeny mellek. Ciklus 19. napján megszakításokkal szurkálódott a méhembe,hasam megpuffadt, este már ágyban fekvés közben elkezdtem szédülni, úgy éreztem forog velem az ágy, ilyet még nem tapasztaltam. Ma a 20. ciklusnapon is szurkálódik néha és reggel szintén szédültem egy picit. Szívesen izgulnék együtt másokkal :) Illetve olyanok írását is várom, akik terhesek lettek ilyen tünetek mellett.
2014. ápr. 23. 09:46
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
Van egy kalkulátor, ahová be kell írni az utolsó menszi első napját, és kiadja ae első jóstesztelés, az első terhességi zeszt napját, amikor legkorábban csinálni lehet, a várható szülés időpontját, a trimeszterek végét. Ott azt adta ki, hogy az első terheségi tesztet 24én csinálhatom. De még nem tudom, mert estefelé mindig azon agyalok én bolond, hogy csinálok egyet maris, reggel meg beparázok, mert nagyon félek. Pedig 6 tesztem van. Nagyon szeretnénk babát. Nektek hanyadik baba? Hanyadik próbálkozás?
2014. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek mutatja ki nemvárt elótt, van akinek utána mutatja kima 3.napon
2014. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Hát sajna én sem bírtam ki,hogy ne teszteljek,ahogy látom,hogy ti se nagyon.Én már csak jövőhéten tesztelek hétfőn,ha addig nem jön meg!NAGYON NEM SZERETNÉM!Utolsó menszim 03.29-én volt.Elvileg az ovum meg e hónap 12-vagy 13
2014. ápr. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
Nekem is azt adta be,hogy első teszt 23-a.De szerintem ez hülyeség.Úgy ahogy a ovu kalkulátor is.Ez a második baba lenne nekem.És nektek?
2014. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Nekem 1. baba lenne, 3 hónapja próbálkozunk, 30 éves vagyok.
2014. ápr. 23. 10:31
 16/45 anonim ***** válasza:
Én ebből a lehetséges beágyazódásból semmit nem éreztem, de az ovu után 8 nap óta van megakarjönni érzésem.
2014. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Nekünk is első, és még a próbálkozás is. 4 hónaja hagytam abba a fogamzásgátlót.
2014. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Nekem van egy kezelt pajzsmirigy alulműködésem, és vérvételen derült ki, hogy picit magasabb a prolaktin hormon. Erre kaptam Bromocriptint, úgyhogy már ez sem lehetne akadály. Illetve napi 2x kenek Women's krémet progeszteronra, hogy jobban meg tudjon tapadni. Nagyon jó lenne.
2014. ápr. 23. 10:35
 19/45 anonim ***** válasza:
Én feltűnően fáradékony vagyok, mindig allszok 1-2 órát lefekvés előtt.tegnap még a lépcsőzés sem esett jól, úgy kifulladtam míg megtettem vagy 40 lépcsőfokot. Ti nem vagytok gyengébbek a megszokottnál?
2014. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

A Women s krém vény nélkül is kapható? Bki hasznalhatja?

Én folsavat szedek 3 hónapja. Mamivitamin?

2014. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!