Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 nap múlva nem várom. Van...

8 nap múlva nem várom. Van itt, aki szintén reménykedik?

Figyelt kérdés
Április 17-én volt ovulációm, a ciklusom 14. napján. Együtt voltunk a párommal, amikor kellett. Tapasztalataim: ciklus 17. napjától érzékeny mellek. Ciklus 19. napján megszakításokkal szurkálódott a méhembe,hasam megpuffadt, este már ágyban fekvés közben elkezdtem szédülni, úgy éreztem forog velem az ágy, ilyet még nem tapasztaltam. Ma a 20. ciklusnapon is szurkálódik néha és reggel szintén szédültem egy picit. Szívesen izgulnék együtt másokkal :) Illetve olyanok írását is várom, akik terhesek lettek ilyen tünetek mellett.
2014. ápr. 23. 09:46
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
És azóta sincs semmi!De este is volt egy kis folt a wc papíron.Nem értem én ezt már...Sose volt ilyenem.
2014. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Engem ma reggel elenkpiros nyalkas valami fogadott a wc-papiron es faj is a hasam.mėg sok ido lenne szdrdaig,es a homersekletem is fennmaradt,de ez most nem olyan rozsaszines maszat,mint az elozo terhessegeimnel,igy teljesen el vagyok kenodve.megyek is tampont venni.tobbieknek tobb sikert kivanok.
2014. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Én az vagyok akinek tegnap pecsételése volt és azóta semmi.Ma d.u teszteltem és halvány pozi lett pedig tegnap azt hittem megjön!Teljesen el voltam kenődve!Megjön érzésem is volt és azért mer baba lesz :)
2014. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a tesztem! :)4 nappal nem várt előtt!
2014. ápr. 28. 10:39
 45/45 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Tegyél fel képet!Nekem a nemvárt napján lett pozi nemrég :)
2014. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!