Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 nap múlva nem várom. Van...

8 nap múlva nem várom. Van itt, aki szintén reménykedik?

Figyelt kérdés
Április 17-én volt ovulációm, a ciklusom 14. napján. Együtt voltunk a párommal, amikor kellett. Tapasztalataim: ciklus 17. napjától érzékeny mellek. Ciklus 19. napján megszakításokkal szurkálódott a méhembe,hasam megpuffadt, este már ágyban fekvés közben elkezdtem szédülni, úgy éreztem forog velem az ágy, ilyet még nem tapasztaltam. Ma a 20. ciklusnapon is szurkálódik néha és reggel szintén szédültem egy picit. Szívesen izgulnék együtt másokkal :) Illetve olyanok írását is várom, akik terhesek lettek ilyen tünetek mellett.
2014. ápr. 23. 09:46
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Nekem nem tűnik fel a fáradékonyság, mert a pajzsmirigy miatt amúgy is az vagyok. Szedtek vitamint? Én Elevitet szedek.
2014. ápr. 23. 10:40
 22/45 A kérdező kommentje:
Én hormonegyensúly tanácsadónál voltam és tőle vettem. Az állapotfelmérés alapján azt mondta nem árt megtámogatni a progeszterint, mert bár jó volt az érték, de az ösztrogén/ progeszteron arány is számít és nálam az ösztrogén több volt kicsit.
2014. ápr. 23. 10:43
 23/45 anonim ***** válasza:
Femibion 800
2014. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Nekem is kezelt pajzsmirigy alulműködésem van.Szedek rá letroxot.De 1 hónapja nézettem. 1,valamennyi volt.Vitamint nem szedek.És ez a második próbálkozós hónapunk.
2014. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Te mikorra nemvárod?
2014. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Még annyi, hogy folyamatosan zabálok. :D És csináltam most egy LH tesztet, mert szokták mondani, hogy használják jósló tesztként, és az halvány pozitív lett. Reménykedem. :D
2014. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Ha van kedvetek csatlakozzatok a Facebook-on a Babák, akik 2015-ben születnek csoportomhoz, mert már nem tudom beazonosítani az üziket :) Zárt csoport. [link]
2014. ápr. 23. 11:10
 28/45 anonim ***** válasza:
Het nap mulva nem varom.semmi olyan tunetem nincs,ami ne lett volna az elmult harom ciklusban,amiota figyelem.de amugy is meg korai.a tegnapi fejfajas kicsit kakukktojas,ez a korabbi terhessegeimnel mindig volt.a pe utani tizedik naptol volt rozsaszin pecseteles,enyhe orrverzes,boseges vizes folyas,haspuffadas,es fejfajas.tehat meg harom napig nem idegesitem magam.tesztelni hetfon vagy kedden fogok(szerldaa nemvart napja),de csak ha az emlitett tuneteket tapasztalom.
2014. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
Én 3 nap múlva nem várom!
2014. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott kicsit vérezni az orrom, amikor kifújom. És nem is angyon kapok levegőt. Valószínű,hogy megduzzadt az orrnyálkahártya. Teljesen allergiaszerű, csak nem hapcizok, és nincs mit kifújni...
2014. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!