Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 nap múlva nem várom. Van...

8 nap múlva nem várom. Van itt, aki szintén reménykedik?

Figyelt kérdés
Április 17-én volt ovulációm, a ciklusom 14. napján. Együtt voltunk a párommal, amikor kellett. Tapasztalataim: ciklus 17. napjától érzékeny mellek. Ciklus 19. napján megszakításokkal szurkálódott a méhembe,hasam megpuffadt, este már ágyban fekvés közben elkezdtem szédülni, úgy éreztem forog velem az ágy, ilyet még nem tapasztaltam. Ma a 20. ciklusnapon is szurkálódik néha és reggel szintén szédültem egy picit. Szívesen izgulnék együtt másokkal :) Illetve olyanok írását is várom, akik terhesek lettek ilyen tünetek mellett.
2014. ápr. 23. 09:46
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
Én 2 nap múlva várom!! Remélem megjön :S
2014. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Akkor te nem akarsz babát ugye?Egyszeri alkalom volt?
2014. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
De akkor te nem is ide tartozol. Eltévedtél :P
2014. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
:D :D Eléggé.
2014. ápr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Hát ezt én se értem,hogy miért ide írt :D
2014. ápr. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
28-as vagyok.a tuneteim szaporodtak,iszonyu agressziv es feszult lettem,meg magamtol is felek.rosszul alszom,etvagytalan vagyok,szorulasom van.ma reggel volt kis rozsaszines foltocska a klopapiron,a hom 37,3. Viszont jott egy patti is a homlokomra,ami mindig mensit jelent. A fejem meg mindig faj,idonkent kisse megszedulok.a hasam idonkent szurkal egeszen alul,idonkent viszont huzodik,mint mensi elott.szoval barmi lehet,de inkabb elobb meg fog jonni valszeg :-(
2014. ápr. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Még ne csüggedj!Volt egy csaj aki ugyanezt mondta,hogy szerinte megjön neki mert kijöttek a pattanásai és terhes lett.Terhesség alatt nekem az elején kijöttek,majd idővel kitisztul.Úgyhogy nyugi!Nekem is nehéz a dolgom mert ugyanazok a tüneteim mint menszi előtt....
2014. ápr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Koszonom kedves utolso.

ma mar olyan mensis hasfajasom van.a hom meg fent van,de ez mar tuti megjon,raadashl megint korabban.ezer eve oramu pontossagu volt,most meg,hogy babat szeretnek,minden honapban elobb kezdodik,nem ertem.

2014. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit!A remény hal meg utoljára!Én holnapra nem várnám,de ma 1 óra fele volt valami a wc papíron,de azóta semmi ezen csodálkozom mert ilyenkorra már rendesen megjön.Ha nem jön meg holnapig akkor mondom azt,hogy még reménykedhetem.A mellem még fáj,pedig,ha megjön elmúlik.És a hőm is fent van ugyanúgy...
2014. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Ez azert eleg jol hangzik :-D
2014. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!