Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28hetes kismamák hogy vagytok?

28hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok? mekkora a hasatok? kész van más minden a baba érkezésére? milyen babakocsit vetettek? fiú lesz vagy lány? mi lesz a neve?:) hányadik baba? hány éves vagy?
2014. júl. 29. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


25 éves vagyok és második babánkat várjuk. Kisfiúnk 16 hónapos, most kislányt várunk.

A holmik nagyrésze megvan, a kisfiúnknak sok unisex dolgot vettünk (pl babakocsi, pelenkázó stb...) így most nem kell külön másikakat venni. Ruhákból szinte minden megvan, még 1-2 új rugit szeretnék venni hazahozatalra meg orvoshoz menőset stb... Amúgy Tomas Bomble Bee babakocsink van, újként vettünk másfél éve, én nagyon szeretem de elég nagy.

Linett lesz a neve a kislányunknak.

Én nagyon nehezen viselem ezt a terhességet, kisfiammal semmi bajom nem volt, imádtam várandósnak lenni, most meg szörnyű az egész. Mindenem fáj, mindenhogy kényelmetlen, ez az idő is katasztrófa, állandóan ver a víz még a légkondis szobában is. A hasam elég nagy, akkora kb mint a kisfiamnál a 34. héten volt.

Mi még most festünk majd szobákat és utána lesz pakolás, addig ruhát sem mosok, mondjuk rá is érek még vele bőven.

Te hogy vagy? Mennyi idős vagy? Milyen nemű babát vártok? Első baba?

2014. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!Gratulálok a kisfiadhoz és most a kislányodhoz is :)

Igen nekünk első baba lesz :) Kisfiú lesz:)

és én is elég nehezen viselem a terhességet..:/

nem lenne kedved privátba folytatni a beszélgetést?:)

2014. júl. 29. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

29hetes kismama vagyok. Elég jól bírom ezt a terhességet.Nincs valami nagy pocakom.Még semmi nincs kész a baba érkezésére,babakocsit majd azután veszek, miután megszültem.Eddig úgy néz ki, hogy fiú lesz, Erik lesz a neve. Második baba. 27éves vagyok :)

2014. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!