Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiírt kismamák!...

Decemberre kiírt kismamák! Lehetne esetleg, hogy?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövid,tömör,és határozott lenni:)

Keresgéltem,nem találtam olyan oldalt,kérdést ahol a decemberre kiírt kismamák beszélgethetnének! Nekem sokszor megfordult a fejembe,hogy "de beszélgetnék" olyan kismamákkal akik szintén télre várják a babájukat.. Sajnos a környezetemben eme téren magamra vagyok utalva..

Kérdéseim egyszerűek és lényegre törőek:)

1.Mikorra vagy kiírva?

Kislány vagy kisfiú lesz? És mi lesz a neve?

Mi mindent szereztél már be az érkezésére?

Hogy érzed magad? Gondolok itt tünetekre,kedély állapotra és mi egyéb más,nekem csak jó ha bőven kifejted:)

Tervezett baba vagy nem?

Hány éves vagy?

Problémás vagy probléma mentes a terhességed?

Sokat híztál?

A rokonok,barátok örülnek a baba érkezése miatt?

Mit csinálsz másképpen mióta terhes vagy?

Félsz a szüléstől? Készülsz rá valamilyen módszerrel? "torna,jóga,homeopátiás szerek"?

Magán orvoshoz jársz vagy nem?

Hirtelen ennyi jutott eszembe:) Elnézést,tudom hosszú lett:) De jó lenne olyanokkal is kapcsolatba lépni,beszélgetni akik "sorstársaim"

Köszönöm ha válaszoltok:) Ha nem azt is hisz még is csak benéztetek:)



2014. szept. 19. 17:38
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!

én 28 éves vagyok, és december 12-re várom az első kisbabámat. volt már minden bajom, sokat fájt a hasam, azt mondták a szalagok, fájt 2 hónapig a szeméremcsontom, 16.hétig végig émelygés és gyomorfájás. meg én is sokat sírok és aggodalmaskodok, de szerintem ez ugye a hormonok, annyira nagy lelki változás ez nekem, NAGYON-NAGYON erős érzelem ami a kislányom iránt kialakult, és ez nem egyszerű. ha leszámítjuk a sok félelmet akkor nekem is problémamentes papíron a terhességem, remélem így is marad. van fogadott dokim, eddig sok dolgunk nem volt egymással. folyamatosan vásárolgatok, márcsak a ruhák és az ápolási dolgok hiányoznak, nem akarok már semmit hagyni novemberre. érdekes, nem félek a szüléstől, tudom, hogy majd meg akarok közben halni:) de már nagyon várom hogy megszülessen!!!

2014. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!