Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legviccesebb szituác...

Mi volt a legviccesebb szituáció, ami miatt a terhesség alatt elsírtad magad, és hanyadik hétben voltál akkor?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 19:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Kb. 12 hetes voltam, bevásárlóközpont közepe. A férjem nem akarta elmondani, mit szeretne karácsonyra, én meg elbőgtem magam. :D Akkor az egyszer elmondta, soha többet.
2015. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Terheléses vércukor vizsgálatra mentem, már nem tudom az hányadik héten van. Itthon felejtettem a kiskönyvemet, még a sarkon eszembe jutott és visszajöttem érte. De nem találtam a kulcsomat, ez valamiért annyira kiborított, hogy sírógörcsöt kaptam, halálva rémítve a szomszéd nénit, aki csak azt látta, hogy ülök a lépcsőn pocakosan és zokogok. Nagy nehezen elmondtam neki miért, elvette a táskámat, és 5 másodperc alatt megtalálta benne :D.
2015. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

Szőlőlevet akartam inni. Párom dolgozott így nekem kellett elmenni boltba.

Három boltba jártam egyikbe se volt.

A harmadikba már annyira kész voltam,hogy a polc előtt tört rám a zokogás,mikor láttam,hogy itt se fogok kapni.

Úgy potyogtak a könnyeim,mint ha valami borzalom történt volna velem.

Oda jöttek hozzám dolgozók,hogy mi a baj én meg zokogva egyeteltem,hogy ez a 3. bolt ahol nem lehet egy rohadtt szőlőlevet venni.

Szerintem magukban halálra röhögték magukat.

Végül anyós szőlőbefőtje megentett.

28 hetes voltam

2015. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Az új pápa avatása néhány éve. Kb. Félidős terhes voltam és olyan szépnek látszott a ceremónia ;))) még csak vallásos sem vagyok. :-P
2015. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem volt a Tescoban a sajt amit szerettem volna :D


20. Het korul

2015. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
Bármin tudtam bőgni. Az emberi hülyeségen, reklámon, de legjobban a régi babakocsink állapotán. Egyik sem volt vicces, így utólag sem. Nem cukkoltam fel magam a kaján sosem, de a férjem és a lányom ki tudott akasztani sírásig, meg anyám. Na, az tényleg gáz volt, mindent túlreagáltam, végülis visszagondolva vicces lehettem őrjöngés közben.
2015. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Két alkalommal volt ilyesmi. Egyszer a lidl közepén bőgtem mert nem vokt vienetta fagyi...

A második hogy sírtam egy terminátor filmen :D amikor egy betonbunkerbe vezetik a főhösöket h életben maradjanak.

2015. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%
Nemrég történt, 10 hetes voltam, nadrágot akartam venni magamnak. Ami tetszett, az nem volt rám jó, ami jó volt rám, az nem tetszett. Bőgve jöttem ki a boltból :D
2015. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%

Vajon ezeket a válaszokat miért kell lepontozni???

:)

Még talán nem volt ilyenben szerencséd, kedves lepontozós, azért?

:)

2015. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%
Én se tudom ki pontozgat le, de tényleg durva a rosszindulat, lepontozókám, ne itt add ki a feszültséget, de gondolom irigykedik
2015. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!