Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a legviccesebb szituác...

Mi volt a legviccesebb szituáció, ami miatt a terhesség alatt elsírtad magad, és hanyadik hétben voltál akkor?

Figyelt kérdés

2015. aug. 2. 19:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Fölösleges ellene küzdeni, vagy a kategória toplistába akar bekerülni azzal, hogy mindenkit lepontoz, vagy egyszerűen itt vezeti le a feszültséget, és csak szimplán lepontozza a válaszokat olvasás nélkül. Azt azért ne hagyjátok, hogy valami fura gondolkozású ember elvegye a kedveteket a válaszadástól (én minden kérdésre adott válaszra nyomtam zöld kezet).
2015. aug. 3. 13:06
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem abba nem tud lepontozással bekerülni, mert egyeznie kellene a többséggel. Viszont ezt lehet, hogy nem tudja.
2015. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont."


Látod, troll, nem úgy működik.

2015. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!