Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két kérdés! Terhesen colat...

Két kérdés! Terhesen colat inni? És. Másnak is ennyire szaraz a bore?

Figyelt kérdés

22 hetes multam. A rosszulletek meg a mai napig nem multak el . :(

Hanyinger... Hanyas...

Baj, ha naponta megiszom 1-2 pohar colat? Persze nem egy literes poharban😃..

Anno azt olvastam,artani nem art, annyi,hogy puffaszt,de en azon mar reg tulvagyok. Es egyszeruen jol esik .


A masik kerdesem,

Masoknak is szaraz a boruk? Konkretan a pocakomra gondolok,allandoan kenem,de ugyanolyan. Es felek,kifog repedni,meg csikos is leszek,ha ennyire szaraz. Es a homlokom. 😃Igen...a homlokom. Rendesen mintha halmana,(nyilvan nem ugy mintha leegnek nyaron). Miert a homlokom? Szerencsere az nem minden napos!

Valakinel hasonlo?


2016. ápr. 30. 08:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

Gyömbér hatàsos hànyingerre.

Naponta nem innék kólàt.

Ha nagyon kívànod oszd be hetente kb egy-két decit.

Az a baj hogy a kóla nem babàsan is àrtalmas.

A fogzomâncot olyan szinten lemarja hogy félelmetes.

Persze a rendszeres fogyasztàsról van szó.

2016. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy a pontozás a szerint alakul, ki ellenzi teljesen, ki engedélyezi kis mértékben a kólát 😊 a kérdező úgyis azt fogja tenni, amit saját maga jónak érez.
2016. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jaja! Én vagyok aki leszólta a pontozást. Már az én válaszom is 50%-ban hasznos. Nem baj, mindenki úgy csinálja ahogy akarja, de aztámn senki se rinyáljon, hogy "jajj a szemét orvos befektet mert kicsi a baba, gond van vele, áh nem csinálok semmit csak dohányzok..." Gratulálok mindenkinek aki így áll a dolgokhoz! Komoly egyesek pl azért bárnak megerősítést, hogy nem baj a dohányzás, akármi csinálás. Nyilván jelenleg ennek nincs köze a kérdéshez, de hogy valaki azon sértődjön meg, hogy mások igazat mondanak... Annak nem gyerek kell, hanem olvasás! Na hajrá! Lehet lepontozni! Hátha sikerül mínuszba vinni! XD
2016. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1-2 pohár nem baj,ha később jönne a savad akkor hagyd majd inkább

nekem nem száraz arra nem tudok válaszolni

2016. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%
Kedves 13, értem a mondandódat, de azért a kóla ivást ne hasonlítsuk össze a dohányzással, mert ég és föld...
2016. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a hozzaszolast. En senkit nem pontoztam le:)

Most latom csak h ennyien hozza szoltak. Akkor vissza veszek a colabol,bar 4dl-t nem iszok meg. Es tobb vizet fogok. Koszonom megegyszer :)

2016. ápr. 30. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!