Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első harmados kismamák hogy...

Első harmados kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Vannak tüneteitek, vagy múlnak? Mikor ment(et)ek orvoshoz? Ti is állandóan aludnátok?

Mi 8 hetesek vagyunk, az émelygés nagyon nem akar múlni, de a mellem kevésbé fáj.


2016. máj. 26. 11:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Én Dalloshoz járok, sok jót hallottam róla, ezért, tehát én is csak őt tudom ajánlani, de amúgy nem vagyok jártas abban hogy melyik doki a jó mivel nekem is ez az első terhességem.

Én igen, el kezdtem szedni egy terhesvitamint: Ladeevit

Ezt is az orvosom ajánlotta, mondta hogy ez a legjobb mert van benne omega 3 is. Minden van benne ami az anyának és babának kell.

2016. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
R. voltam.
2016. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csajok írjatok ha van kedvetek átjönni facéra beszélgetni, van egy jó kis társaság már, titkos csoportban! :(
2016. máj. 31. 05:59
 14/14 A kérdező kommentje:
Upsz, :) ez akart lenni. 😃😃😃
2016. máj. 31. 06:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!