Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki érezte meg mielött megtudta...

Ki érezte meg mielött megtudta, hogy mi lesz a babája neme?

Figyelt kérdés
Nekem ez a második terhességem az elsőnél féligmeddig éreztem, hogy fiú lesz és az is lett.De most 5 hetes vagyok és konkrétan azt érzem, hogy kislány lesz!Nem is tudok másra gondolni csak arra hogy lány lesz.Ti éreztétek hogy mi lesz a baba neme és bejött a megérzés? :)
2017. jan. 20. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, rogton ugy hivtam fel a ferjem, hogy "kislanyt vagy kisfiut szeretnel? Amugy mindegy mert lany lesz.." azonnal megereztem 5 hetesen, hogy lany, tudjatok az az erzes, hogy ti biztosak vagytok valamiben, es ettol semmi se tantorithat el. 12. heti (13 hetes voltam mar akkor) kombinalt teszten (uh+verkep) megmutatta, hogy tenyleg lany :)) a doki azt mondta, hogy ilyen szep terpeszt meg nem latott, de majd neveljuk meg mire felno 😄 86%ra lanyt mondott. Ra par hetre mennem kellett vissza uh-ra 18. heten, es megint terpeszben talaltuk Hannat a doki mar 98%ra azt mondta, hogy lany. 100%ot majd csak szuletese utan tud mondani :)

En hiszek abban, hogy amit te megerzel az ugy is van/lesz. Nem hittem a terhessegben sem, PCOS miatt kesett 50 napokat, de akkor megereztem, hogy a 80. negativ teszt utan ez pozitiv lesz :) a lany meg lany :)

2017. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Még teherbeesés előtt úgy voltunk vele, hogy mindketten lányt tudnánk elképzelni elsőre. Aztán mikor megfogant, én úgy lettem vele, hogy tényleg mindegy, apa megmaradt a lányt akarásnál. A hasamról mindenki fiúnak tippelte, meg a rosszulléteim miatt is, de apa és anyósom kitartott, hogy szerintük lány. Aztán egyik nap elkapott az érzés, hogy kisfiam lesz! Napokig nem is múlt el. Egész a 4D U H napjáig, mikor kiderült, hogy lány :D Nagy boldogság volt, mint mikor kiderült maga a terhesség egyáltalán, de én kisfiúnak is ugyanúgy örültem volna :D
2017. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát én is reménykedem benne hogy a megérzésem nem csal és kislány lesz.Már van egy kisfiunk és most jó lenne egy kislány és igazság szerint nem is tudok arra gondolni hogy mivan ha fiú van a pocakban mert csak az van bennem hogy ezer százalék hogy lány! :)
2017. jan. 22. 14:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindenki lanyt mondott. Lányt èreztem, az lett.:)
2017. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!