Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lelkileg hogy viseltètek a...

Lelkileg hogy viseltètek a vetélést? Én vagyok csak èrzèketlen? Többi lent.

Figyelt kérdés
1 hete volt missed ab-m , üres petezsàk miatt 7 hetesen. Mindenki kérdezgeti hogy vagyok, de nem tudok mit válaszolni rá lelkileg. Egyenlőre nem èrzem hogy annyira megviselt volna, (mèg)tudom hogy gyakori ,csalàdomban is volt már ès úgy fogom fel hogy valamiért nem most akar jönni ès hogy beteg lett volna. (Valahogy elejétől fogva azt èreztem hogy gond van)

2022. febr. 23. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond, nyugodj meg.
2022. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első rosszul érintett, a 14 hetes megszakítás borzasztó volt,na ezek után amikor szívhang sem lett, hát már az nem hatott meg.

Azért üres petezsáknál érthető, lehet ha szívhang lett volna akkor jobban megérintett volna.

2022. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Örültem, mert ikrek lett volna, az meg dehogy kell.
2022. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2020 nyarán lettem terhes. Már a pozitív tesztnél volt egy olyan érzésem, hogy kár beleélnem magam. Rá 2 napra férjem elmindta anyósnak a "jóhírt", ő is azzal jött, ne éljem bele magam, minden másofik terhesség vetélés (2.terhességem volt, volt már egy fiunk)


7 hetesen mentem uh-ra, üres petezsák. 1 hét mulva újra vissza

Nem fejlődik, üres. Műtetre írtak rá még1 hétre.

Nekem nem is az volt rossz, hogy nincs baba, hanem az, hogy iszonyúan gyötört a "reggeli rosszullét" egész nap, attól akartam megszabadulni.


A műtét után mindenki pátyolgatni akart, de nekem valahogy nem volt hiányérzetem

2022. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
En kb 6-7 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok. Ha akkor kiderül, hogy nem él a magzat, akkor siman ugy fogtam volna fel, hogy nem lettem terhes.Próbalkoztunk volna tovább, amint lehet. Teljesen normalis,hogy nem igazán visel meg ez lelkileg.
2022. febr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Sehogy

Mivel alapban nem mondtam el senkinek halistennek nem akartak patyolgatni.


Siman azt mondtam h cisztakat tuntetnek el, azert kell 1 nap bentfekves meg utana 4 nap pihi.


Volt mar 2 gyerekem. Es nem akartam 3ikat szoval orultem inkabb, mert amugy mar inteztem az abortuszt. Szinten ures petezsak miatt.

2022. febr. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ugyanez volt, és csak hónapokkal később sikerült elsiratnom. Addig úgy éreztem, hogy érzelmileg nem érintett meg, de utólag azért jólesett "elengednem".
2022. febr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez volt. Két vizsgálaton voltam, mind a kettőn csak rosszakat mondtak, én már akkor úgy voltam vele, hogy ez így nem lesz jó... Aztán amikor elkezdtem vérezni azt akartam, hogy vége legyen már. Nekem a műtét megkönnyebbülés volt. Sokkal rosszabb volt az, hogy tudtam bennem van egy elhalt magzat...
2022. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hiszen nem alakult még ki komolyabb érzelmi kötődés. Valahol "szerencsés" helyzet. Én a 26 hetes babámtól búcsúztam nemrég. A fájdalom valószínűleg el fog kísérni életem végéig. Jobbulást kívánok neked! ❤️
2022. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 évet vártam a pozitív tesztre, de kb 3 nap után tudtam hogy valami nem ok, nem erősödött a terhességi teszt minden nap ugyanolyan volt. 2 héttel később spontán vérzéssel ért véget.


Őszintén én tök pozitívan fogtam fel az egészet, örültem annak, hogy legalább tudom hogy teherbe tudok esni. Másrészt örültem annak is, hogy nem kellett küretre mennem, hanem spontán kiürültem.


Negatív érzés csak annyiban van bennem, hogy pont a lombikot kezdtük volna, így az elmaradt, lehet ha nincs ez a terhesség akkor lombikkal már várnám a babámat, így meg még más módszerekkel próbálkozunk, lehet hiába.

2022. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!