Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lelkileg hogy viseltètek a...

Lelkileg hogy viseltètek a vetélést? Én vagyok csak èrzèketlen? Többi lent.

Figyelt kérdés
1 hete volt missed ab-m , üres petezsàk miatt 7 hetesen. Mindenki kérdezgeti hogy vagyok, de nem tudok mit válaszolni rá lelkileg. Egyenlőre nem èrzem hogy annyira megviselt volna, (mèg)tudom hogy gyakori ,csalàdomban is volt már ès úgy fogom fel hogy valamiért nem most akar jönni ès hogy beteg lett volna. (Valahogy elejétől fogva azt èreztem hogy gond van)

2022. febr. 23. 19:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj veled sőt irigyellek, 11 hetesen volt mutetem mert sose volt szivhang és meg is állt a fejlődésben, majd felszivodott, én meg is össze törtem mert nagyon örültem és nagyon vártam nagyon boldog voltam olyan voltam mint ezer éve felhőtlen és boldog hogy babám lesz, úgy hogy engem nagyon durván arcul csapott a dolog a műtét sima ügy volt az nap se sírtam utána se viszont másnap, zihálva zokogtam, 5 hónapja történt, most már megnyugodtam de néha meg most is meg siratom, én minden reggel ugy keltem hogy boldogan és a hasam simogatva köszöntem neki, amikor a műtét másnap otthon fel keltem reggel annyira üresnek éreztem magam, és annyira melyre kerültem, ugy h tényleg irigylem aki nem tragédiának fogja fel én is inkább bár ilyen lennék
2022. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!