Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyire normális hogy a lány...

Mennyire normális hogy a lány ezt szeretné?

Figyelt kérdés

Azt szeretné ha letérdelve virággal a kezemben kérdezném meg hogy lesz e a barátnőm. Csak szerintem fura?

Olyan mint egy lánykérés



2023. szept. 23. 19:57
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

Nagyon max. a térdelést tudom furának nevezni, de amúgy teljesen normális. A mai világban alig vannak srácok akik tényleg odaadóak, vesznek néhanapján virágot stb. Ha furának tartod akkor biztos nem képzeled el vele az életed, vagy idk nekem nem lenne ez fura.


A válaszok alapján kicsit romantikusnak lenni egyenlő átváltozni egy kiskedvencé.

2023. szept. 23. 21:17
 12/23 anonim válasza:
Az nem romantikus,hogy térdepelsz egy nő előtt.Az szimpla nyomiság.
2023. szept. 23. 21:26
 13/23 anonim válasza:
Letérdelve? Uff, nem tudom, eléggé szub...
2023. szept. 23. 21:35
 14/23 A kérdező kommentje:

Az érdekes hogy ő az aki szub beállítottságú. Már csak ezért se értem...

És hozzátette hogy mondjam el mikor akarom, mert nem szereti a meglepetéseket. Hát én azt hittem ebben pont az az érdekes ha nem mondom el mikor...

2023. szept. 23. 22:13
 15/23 anonim válasza:
Hogy ezt szeretné, az még nem annyira furcsa, de az igen, hogy elvárja tőled, megkér, vagy felszólít rá. Az ilyesminek csak akkor lenne értelme, ha magadtól csinálnád, így csak színjáték. Jó, hogy nem pénzt ajánl érte
2023. szept. 23. 22:50
 16/23 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=xrUFevyAF68


ez jutott eszembe a kérdésről

2023. szept. 23. 23:56
 17/23 anonim válasza:
Hát én kettyós lánnyal nem kezdenék, ilyen után nekem rögtön tiltás, főleg a letérdeltetés miatt! De te tudod mennyire fontos neked, mennyire jön be, és mióta beszélgettek!
2023. szept. 24. 11:13
 18/23 anonim válasza:

Hát, én lehet, hogy hagynám a helyedben a lányt. Szerintem van baj a toronyban, nem kevés. "Térdre ereszkedve", meg "jelentsd be előre, mikor"... A virág az rendben van (mondjuk kissé fura, hogy ezt is ő jelenti be előre), mert egy kedves gesztus (ha magától jön). Kb. így nézhetne ki ennek a kapcsolatnak a kezdeményezés előkészítése - szigorúan papír alapon, ajánlott, tértivevényes levélben (tárgy, megszólítás, aláírás, dátum, pecsét, tanúk később kiegészítendők):


Szeretném, ha a barátnőm lennél. Ehhez az alábbi kérdések megválaszolására van szükség (megfelelő aláhúzandó).


Melyik térdemre ereszkedve tegyem fel a kérdésemet?

a) bal b) jobb c) mindkettő d) inkább hason csúszva


Milyen virágot vigyek?

a) rózsa b) gerbera c) nárcisz d) egyéb, mégpedig:............


Melyik nap lenne alkalmas neked a kérdésem feltevésére?

a) hétfő b) kedd c) szerda d) csütörtök e) péntek f) szombat g) vasárnap


Az adott napon mely időszak felel meg neked a kérdésem feltevésére?

a) 6:00-10:00 b) 10:00-14:00 c) 14:00-18:00 d) 18:00-20:00


Tételezzük fel, hogy kapcsolat alakul ki kettőnk között. Milyen mélyen bújjak az ágy alá?

a) egész a falig


...

2023. szept. 24. 11:20
 19/23 anonim válasza:
Nincs vele vmi rendbe
2023. szept. 24. 11:27
 20/23 anonim válasza:
Lányként nekem is fura. Max mikor megkéred a kezét vagy bekötöd a cipőfűzőjét mert tele a keze akkor oké xd De ha a fiú esetleg random meglep egy virággal séta közben vagy valami, látszik rajta hogy ideges és akkor kérdezi meg az mondjuk cuki ^^
2023. szept. 24. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!