Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni egy zárkózottabb természetű 30 éves nővel?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan férfival ismerkednék, aki társkeresés céljából ismerkedne, és hasonló visszahúzódóbb, introvertáltabb személyiség, nehezen ismerkedik, viszont vágyna egy társra, egy szeretetteljes kapcsolatra az életében.

ápr. 5. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim válasza:
#20: Hát igen. Velem is előfordult, hogy hónapokig leveleztünk valakivel, de ugyanúgy nem tudtam elnyerni a bizalmát. Viszont ha valaki tudja magáról, hogy ennyire bizalmatlan, és ennyire nem képes nyitni, akkor ne vágjon bele az ismerkedésbe, mert nincs joga hülyíteni a másikat.
ápr. 6. 13:45
 22/74 anonim válasza:
Pedig tudnád, mennyi joga van hülyíteni a férfiakat a nőknek... szinte csak ilyeneket fogok ki társkeresőkön.
ápr. 6. 14:07
 23/74 anonim válasza:

Az hogy egy nő introvertált, ha valóban a szó eredeti jelentését értelmezné annak, számomra kifejezetten vonzó lenne. Hobbikban való elmélyülés, belső elmélyülés, feltöltődés, önidő élvezete, és az ehhez passzoló kellően mély világkép. Hogy nem rohangászik össze vissza, nincs felesleges alapzaj, felszínes zavaró semmitmondó csevegések hajszolása, és a többi számomra zavaró zizegés. Sőt továbbmegyek, még ha visszahúzódó az adott nő, esetleg kicsit nehezebben kommunikál, vagy egyéb zűrök vannak vele (pl olyan enyhébb személyiségzavar aminek a tudatában van és próbál fejlődni változni vele), még ilyen téren is teljesen toleráns lennék.

Azonban az élet mindig közbeszól, és kijózanít. Ugyanazt tudom megerősíteni amit a 19-es mond, sajnos eddig minden esetben olyan problémák derültek ki, amik szükségtelenül lelassították, kisiklatták vagy ellehetlenítették az ismerkedést. Lehetsz te bármilyen jó, ügyes, nyílt, empatikus, toleráns, ha a másik fél folyamatosan toxikus módon szabotál (nem hiszi el amit mondasz, kiakad a semmin, félreért, időről időre eltünik, össze vissza érzéketlenbe megy és kinullázza amit eddig építettek stb) akkor gyakorlatilag ez az egész kidobott idő és energia lesz részedről férfiként. A veszteségeken túl még rendesen kiégető és romboló hatású is, na sokszor ezt kapod vissza hálából az itteni "introvertált" nőktől. Főleg ha a másik fél még oda se figyel rá és úgy rombolja le semmibevéve amit építettek, és amit leginkább te tettél bele energiát, hiszen ismerkedéskor a férfi teper jobban. Nagyon sok beteg és rosszindulatú elme ezzel manapság visszaél online. Tehát alapból lehet rádírtam volna kérdező, de az elmúlt időszakom tapasztalatai és az "introvertált" de "ismerkedésre vágyó" nőtársaidnak hála én sajnos már inkább nem rizikóznám meg ezt az egészet. Azért persze sok szerencsét kívánok neked is, meg a tényleges próbálkozóknak is.

ápr. 6. 14:17
 24/74 anonim válasza:

Jó látni hogy több férfi van aki nem akar bajlódni bármilyen nővel, és van integritásuk...


Aki meg álmodozik egy nőről és ráír erre a csajra hogy ezredik legyen a tömegben, aki próbál valakinek megfelelni, hajrá...

ápr. 6. 19:06
 25/74 anonim válasza:
24#. Legjobb komment. És igaz is. Én a 16#-ost írtam ahol leírom hogy ez a csaj minden csak nem jó party
ápr. 6. 19:11
 26/74 anonim válasza:
#23: A 19-es (is) vagyok, és egyetértek a szavaiddal. Sokan nincsenek tisztában önmagukkal és a fogalmakkal, vagy rosszabb esetben tudatosan torzítanak. Nekem is bejönnek a csendesebb nők, én is csendes vagyok, és igen, az enyhébb személyiségzavarokkal sem lenne gondom, mert nekem is vannak ilyenjeim. Viszont amikor valaki hülyít, kiszámíthatatlanul viselkedik, ok nélkül megsértődik, képtelen a normális kommunikációra - nos, az már kiábrándító és dühítő. És sajnos legtöbbször ez volt a jutalmam, amikor magukat introvertáltnak beállító emberkékkel beszéltem. Sokukkal hetekig, hónapokig beszéltem, de még így sem sikerült elnyernem a bizalmukat. Rengeteg időmet és energiámat elrabolták, és még lelkileg is megsérültem. Volt, aki hazudozott, és ígérgette a találkozást, volt, aki "csak" úgy tett, mintha érdekelném, aztán egyszerűen kilépett a beszélgetésből, egyik napról a másikra, ok nélkül. Volt, aki hetente egy-egy üzenetet azért el tudott ereszteni, és ha szóvá tettem, hogy kicsit fel kellene pörgetni a dolgot, akkor én lettem a szemétláda. Szerintem a felnőtt embereknek nincs szükségük az ilyen játszmázásokra, ha valaki tényleg ismerkedni akar, akkor ismerkedjen tempósan. Úgy gondolom, hogy annak nincs értelme, hogy hetekig meg hónapokig csak levelezgessünk, főleg ha a végén ugyanúgy nem lesz belőle semmi. És a magukat introvertáltnak tartó nők nagy része sajnos tényleg csak energiavámpír vagy betegesen bizalmatlan, gátlásos, némelyik még szociopata is.
ápr. 6. 19:16
 27/74 anonim válasza:
24: a logikád szerint tinderen nem is kellene, hogy legyenek férfiak, mert ott minden nőnek van 100 like-ja, több tucat match-e, tehát ott kötelezően beállsz a sorba ezrediknek
ápr. 6. 19:52
 28/74 anonim válasza:
Hogy feldühödö6t itt mindenki. Plusz van egy kollentelő aki min. az 5.kommentet írja, úgy mintha különböző emberek véleménye lenne. Akinek nem kell a hölgy, mehet innen kommentet sem kell hagyni. Csak azért fecsérelni az időtöket, hogy jól megmondjátok, mennyire nem fogtok írni (de írtok, csak nem neki...), közben meg állítólag itt mindneki felnőtt ember kevés idővel. Látom mennyire. 🙂 Kérdező, ne add lejjebb a sztenderdet, örülj, hogy nem ezek írnak.
ápr. 6. 20:40
 29/74 anonim válasza:
#28: A véleményünket talán elmondhatjuk, amúgy a hozzád hasonló típusú emberek a kedvenceim, akik megszabják, hogy ki és hová kommentelhet. Miért ne lehetne kritikát is megfogalmazni? Egyébként szerintem egyikünk sem azt mondta, hogy kevés az időnk, hanem azt, hogy nem olyanokra akarjuk pazarolni, akik semmit sem tesznek hozzá az ismerkedéshez.
ápr. 6. 20:48
 30/74 anonim válasza:

" Plusz van egy kollentelő aki min. az 5.kommentet írja, úgy mintha különböző emberek véleménye lenne"


:DD


Elárulod miből hiszed ezt olyan biztosra? És az esetleg nem lehet hogy legalább 5-en (valójában jóval többen is) megégtünk már hasonlókkal. Szerintem se feltétlen itt kéne rantolnunk mert ártatlanság védelme, lehet ez a nő kivétel meg stb blablabla. De őszinte leszek, az összes hasonló nőhöz úgy álltam hogy talán kivétel, úgy is viselkedtek azt is kommunikálták le. Aztán bamm, robbant végül mindig amiről egy korábbi kommentem szólt. Miért olyan hihetetlen hogy többen is megégtünk már hasonlókkal? Nem árt ha az emberek tudnak a kockázatokról és mellékhatásokról. Arról nem is beszélve hogy egyre több hasonló ismerkedésnél látok hasonló kommenteket. Micsoda véletlenek, de tudom mindenki csak rosszindulatú és gonosz.

ápr. 6. 21:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!