Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni egy zárkózottabb természetű 30 éves nővel?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan férfival ismerkednék, aki társkeresés céljából ismerkedne, és hasonló visszahúzódóbb, introvertáltabb személyiség, nehezen ismerkedik, viszont vágyna egy társra, egy szeretetteljes kapcsolatra az életében.

ápr. 5. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim válasza:
Írt valakinek egyáltalán?
ápr. 6. 21:52
 32/74 anonim válasza:
Nekem irt, holnap találkozunk is.
ápr. 6. 22:19
 33/74 anonim válasza:
Én egy levél váltásig jutottam vele. A másodikra már nem válaszolt.
ápr. 6. 22:25
 34/74 anonim válasza:

Nem vagy elég türelmes, tessék szépen kivárni a 3-4 napot arra a következő pár sorra. De nem szentírás, van amikor több, van amikor kevesebb, amikor épp kegyeskedni ír vala. Ne legyél zaklató és ne legyél idegbeteg, sőt légy hálás hogy egyáltalán van aki szóba áll veled xd

Hogy ide jutott 2024be a netes "ismerkedés" pff...

ápr. 6. 22:31
 35/74 anonim válasza:
Ha valakinek viszket mar nagyon ott lent, es nőt akar, az nem er ra napokat beszelgetni!
ápr. 6. 22:34
 36/74 anonim válasza:
#32: Hogy őszinte legyek, nehezen tudom elhinni, hogy egy zárkózott, nehezen ismerkedő nő egy nap alatt eljusson egy randiig.
ápr. 6. 22:44
 37/74 anonim válasza:
Nem tudom, én pl ha napi szintű rendes, mély és tartalmas beszélgetés, akkor hetekig vagy hónapokig is tudnám csinálni. A gond inkább az átverés és a hiábavalóság, hitegetés és toxikus viselkedés, amit egyre több itteni "ismerkedni vágyó" is űz. Meg a felszínes figyelemmorzsáztatás. A párnaponta pár soros üzenetek ugyanis NEM ismerkedés. Hanem hülyítés és mások idejének a húzása.
ápr. 6. 22:46
 38/74 anonim válasza:
#34: Igen, sajnos ez van. Neked kötelező figyelembe venned mások igényeit, de a tieidet senki sem akarja figyelembe venni. És ha szóvá teszed, hogy ne csak hetente egy üzenetet írjanak már, mert nem akarsz hónapokig csak diskurálni, akkor te leszel a sz@r alak, nehogy már neked is legyen bármi beleszólásod az ismerkedésbe.
ápr. 6. 22:50
 39/74 anonim válasza:
#37: Oké, csak a hetekig/hónapokig tartó beszélgetésnek sincs értelme akkor, ha nem léptek idővel tovább, és nincs pl. találkozás. De szerintem ha megvan a mindennapos, tartalmas beszélgetés, akkor 1-2 hét után egy normális felnőtt ember azért csak vágyik egy találkozásra, és nem elégszik meg azzal, hogy neten pötyög valakinek.
ápr. 6. 22:54
 40/74 anonim válasza:

Én beszélgetek vele és teljesen normális. Ha lehet egy tanácsom, akkor én a helyetekben befejezném ezt a pofátlan trollkodást. Oké, hogy valakinek van rossz tapasztalata, de ezt akkor sem itt kellene megbeszélni, mert nem erre a célra lett kiírva ez a kérdés.


Egyébként meg aki csak kötekedni tud, az olyan is... Érdekes módon ugyanannyi férfi létezik, mint nő, sőt, a nők talán kicsit még többen is vannak, de ebben a kategóriában 10 felhasználóból 9 biztosan férfi. Az okokat kellene megtalálni, hogy miért jutottatok oda, hogy ez legyen a legfőbb szórakozásotok. Nem csoda, hogy senkinek sem kelletek...

ápr. 6. 22:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!