Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni egy zárkózottabb természetű 30 éves nővel?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan férfival ismerkednék, aki társkeresés céljából ismerkedne, és hasonló visszahúzódóbb, introvertáltabb személyiség, nehezen ismerkedik, viszont vágyna egy társra, egy szeretetteljes kapcsolatra az életében.

ápr. 5. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim válasza:
Feleslegesen beszélsz velem én holnap találkozok vele, 12 kmre lakunk egymástól, szóval pont jól jött ki.
ápr. 6. 23:01
 42/74 anonim válasza:
#40: Akkor csak beszélgess vele tovább nyugodtan. Aztán majd jól beetet téged, hogy lehet valami a dologból, és hetek vagy hónapok múlva arra eszmélsz, hogy szó nélkül eltűnt egyik napról a másikra, vagy különböző indokok miatt hárítja a találkozást. Akkor majd gondolkodhatsz azon, hogy mennyire érte meg a ráfordított időt és energiát.
ápr. 6. 23:02
 43/74 anonim válasza:

Jaja és a legszebb hogy manapság még csak választ se kötelező adnia miért offol, manapság így megy ez, tök oké lett a ghosting a többségnek a semmire is. Vagy jobb esetben még annyit benyőg hogy ő nem érzi úgy vagy vmi fals indokot letörött a körme és most nem tud lenni hetekig de nem a te hibád ő döntése. Mindezt azzal hogy előtte heteken át húzta az időd és figyelmedet és nem szólt róla hogy vmi nem oké sőt épp az ellenkezőjét sugallta.

40-es meg szép kis áldozathibáztatást leművelt, a legszebb hogy szerintem még full kamu is, vagy az egyik hasonló kérdező alteregója, vagy csak egy troll kisfiú aki szintén nőnek álcázza magát az ilyen kérdések alatt, hogy figyelmet csikarjon ki, vagy kiégessen embereket :D

ápr. 6. 23:26
 44/74 anonim válasza:
Aki jót akar magának, az nem ezen az oldalon ismerkedik. Ezt halálkomolyan mondom! Ettől még az is jobb, ha élőben próbálkoztok. (Tapasztalat)
ápr. 6. 23:34
 45/74 anonim válasza:
Egyet kell értenem. Ezen a platformon végül minden kisiklik, a lehető leganbormálisabb módon. Tucatnyi személyiségzavaros ember, troll, magát nőnek kiadó tini hülyegyerek, kötődési képtelen lelkibeteg nők, depressziósok, teljesen ismerkedésre képtelen állapotban, amire csak megkésve jönnek rá. Hazugok, felhőztetők, instakövető gyűjtők. Meg rakat ember aki csak figyelmet és energiát akar rabolni a másiktól, visszaélve a jóindulatával. Egy random fórum egy válaszott nicknévvel is jobb hely az ismerkedésre, vagy ahogy az előttem szóló mondta, a valódi élet. Már a nagy számok törvénye alapján is normálisabb és egészségesebb emberek lesznek ott, arról nem is beszélve hogy élőben a valós érdemeid és értékeid alapján ítélnek meg, nem pedig ilyen hozzállással mint ami manapság ezen az oldalon dívik.
ápr. 6. 23:40
 46/74 anonim válasza:
41#. Ezt nehezen hiszem el. Egy ilyen félénk zárkózott nő sok hetedet elveszi mire csak gondolkodni kezd azon hogy találkozzatok majd a végén benyögi hogy sajnálja nem a te hibád nem veled van a baj de nem vágyik kapcsolatra mert ezért azért közben azért mert beszari lelkisérült és baromira toxikus ember... Az meg tényleg elég meseszerű hogy véletlenül itt van a szomszédban.... Ugyanmàr...
ápr. 7. 10:11
 47/74 anonim válasza:
Ezt rossz nézni amit itt össze szenvedtek.
ápr. 7. 10:14
 48/74 anonim válasza:
#46: Én is ezt mondtam tegnap. Egy saját bevallása szerint nehezen ismerkedő, zárkózott nőről nehezen tudom elképzelni, hogy már egy nap után hajlandó lenne randizni. Én többször is próbálkoztam hasonlóan "introvertált" nőkkel, hetekig-hónapokig beszélgettem velük, de még akkor sem voltak hajlandóak találkozni. Szóval a tapasztalataim alapján valahol gikszert vélek felfedezni a történetben.
ápr. 7. 11:05
 49/74 anonim válasza:
Tuti nem találkoznak, ha mégis ebbe a hitbe van az ember és nem csak szimplán hazudott nekünk, akkor az utolsó pillanatban fog történni valami "nemvárt esemény", vagy akár teljes eltünés ghosting. Az ilyen csoda "introvertáltak" gyk-ról még hetek, hónapok után se találkoznak, max eleinte ez a csali aztán mindig történik vmi amiért vissza kell vegyen és le kell rombolnia mindent amit együtt építettetek.
ápr. 7. 11:08
 50/74 anonim válasza:

Ha felbukkan az életedben valaki, aki nyugodt, türelmes, széles látókörű, nyitott személyiség, el tud téged fogadni és szeret úgy, ahogy vagy, akkor

erőltetés nélkül is kinyílik az a kagylóhéj. Csak annyi a dolgod, hogy ha találkozol ezzel az emberrel, engedd picit közel Magadhoz. Várhatóan olyan hatással lesz Rád, hogy észrevétlenül kezdesz kinyílni.

ápr. 7. 11:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!