Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni egy zárkózottabb természetű 30 éves nővel?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan férfival ismerkednék, aki társkeresés céljából ismerkedne, és hasonló visszahúzódóbb, introvertáltabb személyiség, nehezen ismerkedik, viszont vágyna egy társra, egy szeretetteljes kapcsolatra az életében.

ápr. 5. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim válasza:
Már ha egyáltalán igaz amit mond. Sokan itt pusztán a hazugság kedvéért is hazudnak, önfényezés vagy hogy másokat megpróbáljanak kiégetni, hülyének beállítani, vagy valami egyéb manipulációs okból. Szóval én fenntartással kezelném az 1 nap után gyk randi kijelentéseket is, főleg ha nincs bizonyíték.
ápr. 7. 20:07
 62/74 anonim válasza:
#61: Hát igen, számomra is furcsa az, hogy egy nehezen ismerkedő ember egy nap után randira megy, ez még a nyitottabb nőknél sem általános dolog. Én valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy félénk, zárkózott nő pár üzenetváltás után rögtön randizni kezdjen, még akkor sem, ha nagyon kétségbeesett.
ápr. 7. 22:31
 63/74 anonim válasza:
Nem látjátok magatokat kívülről férfiak... kiír egy nő egy kérdést, aztán tízesével vetitek rá magatokat. Aztán csodálkoztok, hogy utána nem bírni velük.
ápr. 8. 11:16
 64/74 anonim válasza:
#63: A nőkkel amúgy sem lehet bírni. Ha megrohamozzák őket, az a baj, ha senki rájuk sem néz, az a baj. Az viszont tény, hogy a sok ajnározás nagyon is elrontotta rengeteg nő énképét és értékítéletét.
ápr. 8. 12:40
 65/74 anonim válasza:
64, szerintem nem az rontotta el, hidd el.
ápr. 8. 18:13
 66/74 anonim válasza:
#65: Szerintem az is. Ha egy nő tucatszámra kapja a lájkokat, hízelgéseket, közeledéseket, akkor egy idő után elszáll magától. És a közösségi médiának köszönhetően még az átlagos nők is rengeteg figyelmet, hízelgést kaphatnak, ami elültetheti bennük azt a gondolatot, hogy bőven van kiből/miből válogatniuk, és hogy nem kötelező "akárkivel" beérniük.
ápr. 8. 18:41
 67/74 anonim válasza:

Mondjuk azt én sem értem, hogy ha valaki ennyire zárkózott, akkor hogy képes valakivel már másnap randizni, ez nekem is nagyon fura, már ha egyáltalán igaz ez a dolog és nem csak szórakozott az a felhasználó.


Másrészt én privátban beszélgettem vele de elég passzívnak tűnt, pedig tök normális és kedves voltam vele, kérdezgettem felőle, de ő fordítva erre nem volt képes. Szóval itt valami nagyon sántít.


És igen, néhány hozzászóló korábbi tapasztalata sajnos itt is igaznak bizonyult.

ápr. 10. 19:49
 68/74 anonim válasza:

#67: Igen, többek között ez gondolkodtatott el engem is, én azt tapasztaltam, hogy egy nagyon zárkózott/közönyös/bizalmatlan ember akkor sem igazán akar találkozni, ha hetekig vagy hónapokig puhítod, egyik napról a másikra pedig végképp nem. (Volt, aki hónapokon keresztül azt hazudta, hogy ő is nagyon akar találkozni velem, csak adjak neki egy kis időt, mert vizsgázik, utána mert állást keres, utána mert dolgozik...)

Egyébként sajnos sokszor ez is igaz, sokan introvertáltnak állítják be magukat, holott egyszerűen csak életképtelenek, közönyösek. Csak azt nem értem, hogy akkor így hogyan akarnak ismerkedni, hogyan akarnak kapcsolatot. Elég fárasztó és időrabló tud lenni, hogy normális vagy velük, a lelkedet is kiteszed, de ők simán telibe szarnak.

ápr. 10. 22:36
 69/74 anonim válasza:

Nekem is vannak tapasztalataim és megfigyeléseim. Sokszor amit introvertáltnak mondanak az nem is valódi introvertáltság, csupán emberkerülés, félelem az emberektől, és rossz tapasztalatok összessége. Gyakran ilyen cuki, félreértett, szeretni való magányos áldozatnak állítva be magukat. Nem egy alkalommal derült már ki, hogy gyakorlatilag mindenféle passzív agresszív bántalmazó, agresszor, rejtett nárcisztikus, borderline és egyéb mentális kezeletlen problémák voltak a kiállhatatlan természetük okozói, amivel még a legbirkább türelmű embereket is elvadították és elüldözték, vagy ha ez nem sikerült akkor simán ők léptek le ghostinggal vagy egyoldalú műdráma generálással. Bónusz tényező amikor a sokat szídott exről derül ki túl későn hogy talán nem is volt akkora idióta, hiszen téged is ugyanúgy megszivat és játszmázik veled az illető nő, meg próbál hibásnak beállítani mindenért amit gyakorlatilag ő maga generál ellened.

Bocs kérdező, ez az egész most nem neked szól. Csak mivel egész sokan összegyűltünk itt a kérdésed alatt, úgy láttam jónak ha én is megosztom a megfigyeléseimet, ami gyakori forgatókönyv szokott lenni ezen az oldalon.

ápr. 10. 23:04
 70/74 Anton Chigurh válasza:

Hasonló a hasonlót vonzza, kedves Kérdező!


Keress máshol is hozzád hasonló embereket, ismerkedj a való életben is, ez a tanácsom!

ápr. 11. 12:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!