Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni egy zárkózottabb természetű 30 éves nővel?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan férfival ismerkednék, aki társkeresés céljából ismerkedne, és hasonló visszahúzódóbb, introvertáltabb személyiség, nehezen ismerkedik, viszont vágyna egy társra, egy szeretetteljes kapcsolatra az életében.

ápr. 5. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim válasza:
#69: Sok igazság van a mondókádban. Én olyat is tapasztaltam, hogy elkezdtünk beszélgetni egy ilyen nővel, minden jónak tűnt, aztán közölte, hogy ő nem akar semmit, nem akar lelkileg sérülni, előtte meg elhitette velem, hogy érdeklem. Az persze nem számított, hogy én sérülök-e lelkileg azok után, hogy beetetett, majd visszavonulót fújt, és addigra bennem már esetleg kezdtek kialakulni az érzelmek. A szó nélküli eltűnés, mások hülyítése, a gyávaság, a másik ember érzéseinek teljes figyelmen kívül hagyása a repertoárjuk állandó részét képezik, tisztelet a kivételnek.
ápr. 12. 20:18
 72/74 anonim válasza:
Ez tényleg 1 nap alatt összejött valakivel, napok óta se kép, se hang. Tényleg durva...
ápr. 13. 20:01
 73/74 anonim válasza:
#72: Miért, nem válaszolt neked?
ápr. 13. 20:10
 74/74 anonim válasza:
Istenem milyen szánalmas simpek vagytok 😂
ápr. 15. 09:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!