Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni egy zárkózottabb természetű 30 éves nővel?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan férfival ismerkednék, aki társkeresés céljából ismerkedne, és hasonló visszahúzódóbb, introvertáltabb személyiség, nehezen ismerkedik, viszont vágyna egy társra, egy szeretetteljes kapcsolatra az életében.

ápr. 5. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim válasza:
#50: Sajnos pont a közel engedés nem nagyon megy nekik. Saját tapasztalat. Kiteheted a lelked is, rengeteg időt és energiát szánsz rájuk, türelmes és érdeklődő vagy, de minden hiába. Nekem ezért is ment el a kedvem a magukat introvertáltnak mondóktól, mert zömében nem introvertáltak, hanem kórosan bizalmatlanok, prűdek, gátlásosak, energiavámpírok.
ápr. 7. 11:45
 52/74 anonim válasza:

Vagy épp nagyon is közel engeditek egymást és paff egyik napról a másikra mint a villámcsapás valami megváltozik nála, megijed és lezár, vagy összejön mással egy pillanat alatt. Rosszabb esetben még próbál is gaslightingolni hogy nem változott meg semmi, minden olyan köztetek mint eddig. És rengeteg idő, energia megy a kukába, plusz kapod az érzelmi sérülést is ha nem vagy elég óvatos.

A gond az hogy a legtöbb itteni introvertáltnak mondott nő nem is szimplán introvertált, hanem valami nagyon más, problémásabb. És okkal vannak egyedül. Sokaknál még az ismerkedés is kamu, mert teljesen másképp viselkednek mint amit szóban kommunikálnak.

ápr. 7. 11:51
 53/74 anonim válasza:

#51 és #52 Nem állítom, hogy mindenképp az történik, amit én leírtam.

Az is erősen benne van a pakliban, amit Ti fogalmaztatok meg.


Az általam hozott példa a lányom életéből való.

ápr. 7. 12:11
 54/74 anonim válasza:

Akkor jól nevelted a lányod, és olyan ember lett belőle aki valóban párkapcsolatképes, van benne empátia és jóindulat is. Gondolom a gyk-t kerüli is nagy ívben, nem itt ismerkedett meg a párjával ;)

Itt nagyon túltengenek a kezeletlen személyiségzavaros, önző és másokat semmibe néző, kihasználó energiavámpír egyedek.

ápr. 7. 12:16
 55/74 anonim válasza:
Emberek ez csak egy sima kérdés volt. Ha ennyire traulatikus élmény itt mindenkinek minden introvertált, hogy enniytől kinyílik a bicska akkor csak simán ismerkedj extrovertáltal. Ennyi. De ez a pszichológia szakkör itt értelmetlen. Egymást gerjesztitek. Engedd el...
ápr. 7. 13:24
 56/74 anonim válasza:

Dehogy értelmetlen :D Engem valahol megnyugvással tölt el a tudat, hogy mások is ugyanúgy megjárták az itteni "introverált" nőkkel. És megerősíti a hitemet abban, hogy itt nem érdemes ilyenekben hinni, mivel többnyire csak lehúzás.

Abban egyetértek hogy a helyszínválasztás nem túl szerencsés ehhez a csevelyhez. Viszont abszolút helyénvaló ez a sok itteni élménybeszámoló és mások figyelmeztetése. Én pl bánom hogy más kérdések alatt nem olvastam erről korábban, szemfelnyitóként.

ápr. 7. 13:47
 57/74 anonim válasza:

Ahogy irtam mára volt megbeszélve a találkozó vele, kicsit féltem, hogy nem fog eljönni, de szerencsére eljött. (annak ellenére, hogy paran itt mar beszélgetés nelkül leírták a lányt.)

Nem tudom, miért kell azonnal leirni, tök normalis lany, csak ritkan jar tarsasagba meg bulizni egyaltalan nem.

Lesz masodik randi is.

ápr. 7. 16:10
 58/74 anonim válasza:

"24: a logikád szerint tinderen nem is kellene, hogy legyenek férfiak, mert ott minden nőnek van 100 like-ja, több tucat match-e, tehát ott kötelezően beállsz a sorba ezrediknek"

Igen. Ilyen szar a tinder. Ez neked valami hihetetlen vagy fura dolog? :D Statisztikák is mutatják hogy tinderen mi történik... (gondolom ezeknek te életedben nem néztél utána, és nem is tudod, hogy létezik ilyen)


Férfiak többségének szar a tinder, és az ilyen társkereskő.

ápr. 7. 17:35
 59/74 anonim válasza:

#57


Azért ennyire ne szállj már el magadtól. Csak az volt a mákod, hogy közel laksz hozzá, meg hogy annyira nincs életed, hogy egész nap ezen az oldalon lógsz. Így bárkinek ment volna.

ápr. 7. 18:14
 60/74 anonim válasza:
Kiégek rajtatok.
ápr. 7. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!