Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Figyelt kérdés
A szerelőm ezt szerette volna rakni az autómba, mert ilyen van neki hordósban, de ragaszkodtam a Castrolhoz. Szerintetek?
2013. dec. 8. 17:14
 91/142 anonim ***** válasza:
83%

Ne viccelődjél má'!

Milliók kedvenc márkája! A magyarországon torgalmazott, kizárólag a Unix forgalmazásáhan álló német csengésű magyar olaj! Hagyjad már! Kit akarsz átverni?

Rengeteg gépjármű elsőszerelt olaja? Pl?

Meg a gépkönyvek ajánlott márkája? Pl??? Még fűnyíróba sem... A Péter meg elég infót adott, h lehessen tudni honnan van? A Péter szart sem mondott, csak annyit, h ez prémium, de nem árúlta el, jol gyártják!

Ennyit erről. De kedves Péter, h több regisztrációról próbálsz minket meggyőzni, attól még hülye maradsz. De nem vagyunk egyformák, hála Istennek!

2016. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/142 anonim ***** válasza:
40%
Az értőolvasás általános iskola 2. osztályától követelmény...
2016. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/142 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban MOL olak van benne, az egyik gyartónak sem a gyári feltöltésű olaja, es nem milliók kedvence...

Mekkora kami te jó ég...

Ha castrol lenne akkor igaz is lenne.

Mol dynamic allitolag nem rossz..

De en maradok a fuchs, castrol, mobil1 valvolinél..


Beke te agymosott hulla, szíjjál gázt

2016. szept. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/142 anonim ***** válasza:
Én értettem, amit írtál. Csak hülyeségeket hablatyolsz... Megtennéd, h válaszolsz is az feltett kérdéseinre?
2016. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/142 anonim ***** válasza:
41%
Köze nincs a MOL-hoz. Különben nem írtam volna amit írtam. Eszemben sincs itt itt példázni. A válasz az orrotok előtt van. Szembetűnő! Többet nem segítek. Üdvözlettel nem Beke Péter :) Lehet tovább anyázni..
2016. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/142 anonim ***** válasza:
100%

Nem segíteni kell! Az állításaidat kellene bizonyítani. Azt állítottad, milliók kedvencéről van szó. Még h más az eredeti neve (na persze...)

De látom te sem tudod miről beszélsz, érvekkel meggyözhető lennék, de te nem érveket nyújtasz, hanem állítasz olyan dolgokat, amiket h megkérnek h bizonyítsd, akkor ugyanúgy csak ködösítesz, mint a Péter... Ugye Péter. Ne tsgadd, átlátszó vagy! És eddig senki sem anyázott...

2016. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/142 anonim ***** válasza:
100%

micsoda fogyatékosok ezek a unixosok...


legalább mondanák el kész érvekkel hogy ebben ez az olaj van és ez ezért jó..

de le se merik irni hogy ki gyártja...

valszeg azért mert akkor még ennyien se vennék mint most...

2016. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/142 anonim ***** válasza:
100%

másik opció..

megtalálható a kínálatukban az az olaj is amit át cimkéznek a meisterteilere is, és az olcsóbb lehet


ha megmondanák hogy igen ez az az olaj amit árulunk még olcsóbban mint ezt a szart akkor az egyből bukó lenne

2016. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/142 anonim ***** válasza:
23%
Eszem ágában sincs meggyőzni semmiről. Nekem ezért nem fizetnek, mert nem vagyok alkalmazottjuk. Én használom mert nekem tökéletesen megfelel. Hozzáteszem nem vagyok hülye, hogy párezer forintot spóroljak egy olajcserén egy estleges későbbi motorgenerálért. Egy útszéli hirtelen motorhalál sem hiányzik, pedig többször megyek családi okokból az ország egyik feléből a másikba. Ha neked nem tetszik ez a márkanév vagy az unix vagy mittudomén nem kell használni. Mindenkinek szive joga azt tölteni a kocsijába amitől nyugodtan alszik. Még mindig nem B.P. vagyok, de van szemem és nem csak nézek, hanem látok is.
2016. szept. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/142 anonim ***** válasza:
89%

Persze, eszed ágában sincs példát mondani... Ergo a levegőbe beszélsz... Lgalább annyi, h állítasz vmit, legyen annyi becsület benned, h tudd is alátámasztani az állításod! Így a legegyszerűbb ezalól kibújni, h azt mondod, h nem akarod. Inkább nem tudod. Csak hablatyolsz. Ez mire jó. Abban igazad van, h mindenki szt használ amiről feltételezi, h jó. Vagy meggyőződése. De egy ilyen "márka", amit így próbálnak beállítani, h prémium, h németesen csengő nevet adnak neki, német zászlótrq emlékeztető logóval, közben meg azt sem árúlják el, mi az eredete... Kicsit gyanús, nem? Félrevezető már az elején... Aztán h megnézed a unix oldalán a karrier rovatot... "A motivációs levélbe kérjük írja le,honnan ismeri az AZ Masterteile termékeket"... A legalja.

És erre jön egy l- két védelmező hihetetlen storykksl, h évek óta ezt használja, több hordót elhasznált, minden kocsiba ezt rak, meg a traktorba is... Meg te, aki azt állítja magáról, h nem a Péter... De ugyanazt fsinálja mint ő, állít vmit, de alátámasztani nem hajlandó... Mert ő nem magyarázkodik... Elég szánalmas, nem?

2016. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!