Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Figyelt kérdés
A szerelőm ezt szerette volna rakni az autómba, mert ilyen van neki hordósban, de ragaszkodtam a Castrolhoz. Szerintetek?
2013. dec. 8. 17:14
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/142 anonim ***** válasza:
15%

Tisztelt Fórumozó barátaim!


Mindenki nyugodjon meg. Nincs semmi baj. Ne izguljatok és főleg ne idegeskedjetek. Átfutottam az itt folyó értekezést és nem érzek benne komoly kérdést. Így nem tudok válaszolni. Sok butaság és marhaság hangzott itt el. (mint pl. két helyről jön Magyarországra olaj, vagy pl. keveritek az alapolajat a kész motorolajjal, stb.) Ezeket nem kezdem el javítgatni, mert elmenne vele a hetem. :-) Ha bárkinek komoly kérdése van, akkor keressen meg, vagy kérdezzen itt. Ha csak trollkodtok, ahhoz jó szórakozást kívánok! Nem baj, nem is zavar, csak nem tudok benne részt venni. Baráti üdvözlettel: Péter

2016. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/142 A kérdező kommentje:
Továbbra is el vagyok képedve, hogy létezik az a pénz, amiért valaki ennyire elhivatott lesz egy mocskos szemét cég iránt. No sebaj, majd változik ez. Pár év és ugyanúgy kisöpörnek téged is, mint bárki mást. Ha még K. Tamás se maradt a cégnél, akkor azt hiszem, senki sincs biztonságban.
2016. jan. 13. 22:15
 73/142 balcika ***** válasza:
81%
Mi gépeinkben nyár óta használunk A.Z. olajat. 12 személyautó 2teherautó é mezőgazdasági gépek. Nagyon jó olaj, semmi gond vele. Mi hordós kiszerelésben vásároljuk. Így picit olcsóbb. Miattam lehet MOL vagy bármi más. Nem az a lényeg. Ha rajt a minősítés cinke akkor annak minden legálisan előállított olajnak meg kell felelnie. Az A.Z. más termékei is nagyon jók. Sok zsírt és fagyállót, hidraulika olajat használunk. Jelezném a fórumozó társaimnak, hogy nem az Unixnak dolgozok! 15hordó olaj tapasztalatából beszélek.
2016. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/142 anonim válasza:
a
2016. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/142 anonim válasza:
100%
Mol olaj, semmi titok nincs benne!
2016. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/142 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tetszik a legjobban, h nem saját márkás olaj, hanem saját finomítókkal rendelkező cég olaja. Akkor miért nem a saját cég nevét képviseli, miért saját neve van, amit a unix birtokol. Ha nem saját márkás olaj lenne, nem kizárólag az unix fogalmazná, nem kizárólagos tulajdonos lenne az unix. Ergo vásárolt olajat árul. És úgy reklámozza, mintha ő maga gyártaná. Mármint a cég, akit AZ Masterteilnak hív. De mivel nem az AZ Masterteil rendelkezik finomítókkal, hanem a MOL, akitől veszi az olajat, így nem tudom mit erőlködik ez a szerencsétlen UNIXOS- magától elszállt minden hozzászólásában a vezetőségét reklámozó nagy ember azon, h elhitesse mindenkivel azt, ami nyilvánvalóan megvezetés.
2016. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/142 anonim ***** válasza:
100%

Ez még inkább tetszik:


"Nem kérünk motivációs levelet, de küldj egy fényképes önéletrajzot és a pályázói felület megjegyzés rovatába írd be, hogy hol találkoztál már az "A.Z. Meisterteile" márkanévvel."


Forrás:

Unix állásajánlatok


[link]


Ha az ember belinkeli ezt az oldalt, h milyen sok jót hallott ebben a topikban a márkáról, felvételkor ez vajon előnyt jelent? :)

2016. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/142 anonim ***** válasza:

Ez is elég fura, nem?

Akkor még sem csak kizárólag a UNIX forgalmazza?



[link]

2016. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/142 A kérdező kommentje:
Ezeknél a barmoknál simán elképzelem, hogy előnyt jelent jelentkezéskor, ha mondasz pár szépet a Fostertájlról. Akkora biznic ez az olaj, hogy már kb nem érdekli a céget, hogy mekkora forgalmat produkál egy kirendeltség, csak az, hogy mennyi olajat adnak el.
2016. máj. 8. 00:26
 80/142 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Beke Péter,


mivel mindketten tudjuk, milyen internetes oldalon vagyunk most épp, így a dolog komolyságát is láthatjuk. Nincs értelme magyarázatot adni, hisz csak a vérnyomásunk romlását eredményezi. Had vegyenek a kedves felhasználók egyéb termékeket, melyekben bíznak. A Castrol pld egy kiváló olaj (volt), most bármelyik szerelő mosolyog, mert olyan szinten hamisítják, hogy úgymond "Castrolos ügyfeleik" vannak. Tehát használják bátran.


Fogyasztást nem mértem, de Alco, Motul, Castrol, Total Quartz, Repsol és A.Z. Meisterteile termékeket teszteltem. Az Alco (Bárdiautó) arra volt jó, hogy elégesse a szelepszárszimmeringes motorom, amig meg nem csinálom (7xxft/l talán???), a Motul azonnal fekete lesz, amit persze pozitív tulajdonságnak állítanak be (koromelnyelő képességre hivatkozva -- Hondánál kartergázam sem volt), továbbiakban hígabbnak tűnik. A Castrol már nem a régi, különben sose cserélném le, a Total-tól hangos a motor, soha többet nem venném. Repsol jó, átlagos olaj, az A.Z. Teile meg meglepett, mert csendesebb az autó.


Mint hagyományos felhasználó ennyit tudok mondani. Ha tönkre megy az autóm, bármire lehet következtetni, de érezhetően jó, látszólag nem vizet öntök a motorba (Motul, főleg ALCO).


Végső sorban azt szeretném ezzel mondani, hogy felesleges magyarázni. Továbbiakban feltételezem, hogy sokan kritizálni fognak engem is, főképp a Motul hívők, ezért nem fogom követni a hozzászólásokat.


Örülök hogy megtalálta élete munkáját, minden jót kívánok a továbbiakban is!


Üdvözlettel,


JM

2016. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!