Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Figyelt kérdés
A szerelőm ezt szerette volna rakni az autómba, mert ilyen van neki hordósban, de ragaszkodtam a Castrolhoz. Szerintetek?
2013. dec. 8. 17:14
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/142 anonim ***** válasza:
100%
Persze h nem fogod követni. Miután csináltál még egy regisztrációt Péter, h magadat igazold... Vicces.
2016. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/142 anonim ***** válasza:
83%

# 75/83


Fél év alatt 15 hordó olaj??? 12 személyautóba, meg 2 munkagépbe és mezőgazdasági gépekbe... Meg gondolom a fűnyíróba is, ha fél év alatt ennyit megettek. Meg a kávéfőzőt is azzal kenyed, ugyi? :)

2016. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/142 anonim ***** válasza:
27%
Meg a zsíros kenyeret is hajmáva'! :)
2016. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/142 balcika ***** válasza:
83%

Igen... kb 15 hordó. bár lehet, hogy csak 13-14hordó....

Tudod nálunk egy olajcsere egy földmunkagépen nem 10 liter olaj.

110l hidraulika olaj, 18liter motorolaj, 20liter autómata váltó olaj, 15liter váltó olaj első hídba 20liter a hátsóba.

hidraulika olajat 200literben veszem a többit 60 literesen.A napi karbantartásra úgy fél kiló zsír kell Hidjétek el. Sajnos kb havi 1-2 hordó olaj kell.

Sajnos mindenbe más kell. 20w50 15w40teher 10w40teher 10w40szgk 5w40szgk 5w30ford így mindenből veszünk ha kifogy a kishordó. Mi is használunk más terméketis. Pl a féktisztítóból az unixos nem jó. 590Ftért inkább mannol.

2016. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/142 anonim ***** válasza:

"Mi gépeinkben nyár óta használunk A.Z. olajat. 12 személyautó 2teherautó é mezőgazdasági gépek. Nagyon jó olaj, semmi gond vele. Mi hordós kiszerelésben vásároljuk. Így picit olcsóbb. Miattam lehet MOL vagy bármi más. Nem az a lényeg. Ha rajt a minősítés cinke akkor annak minden legálisan előállított olajnak meg kell felelnie. Az A.Z. más termékei is nagyon jók. Sok zsírt és fagyállót, hidraulika olajat használunk. Jelezném a fórumozó társaimnak, hogy nem az Unixnak dolgozok! 15hordó olaj tapasztalatából beszélek."


Ezt írtad! Gondolom a váltó, meg a hidraulika olaj az ami nagyobb mennyiség, az is AZ Masterteil... Hihető. Meg az is, hogy ezeket fél év alatt 10 vagy 15 hordót elhasználtál. És még azt is sikerült megállapítanod, h milyen faxsza olaj... Ne viccelődjünk mér! Ja, és a hordó 200Literes. A kis hordó meg a hordó, nem ugyan az...

2016. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/142 crudy ***** válasza:
81%

Tisztelt Béke Péter.


Fárasztó volt végig olvasni ezt a hosszú szócsatát ám de a végére se tárult fel a válasz a kérdésekre. Beszélt hiteltelenségről az egyik hozzászóló kapcsán amit nem cáfolnék de meg sem erősítenék a hozzá nem értésem miatt. De, minden rossz indulat nélkül én egy kevés hiteltelenséget Ön felől érzek a sok nagybetűs unix, a rengeteg prémium és elsőosztályú szavak/szinonimák, és az erőteljes reklám miatt. Az unix különösebben nem fontos szerintem ebben a vitában. Ugyan akkor többször említette, hogy az AZM. Európa egyik legnagyobb olajvállalatától származik de sajnos egyszer sem említette meg ennek a nevét melynek hallatán a hozzáértők vagy aki minden nem

elolvassa a hvg-t esetleg tőzsdézik mindenképp felkapta volna a fejét mivel az egyik legnagyobbról beszélünk. Azt is többször hangoztatta h Ön szakember amit igazából nem is kétlek mivel az unix nem egy sarki garázs és a vezetőit nagyon megválogatja. Ép ezért lenne meggyőzőbb ha mint szakember támasztaná alá az AZ. prémium minőségét, ha elkerülhetetlen akkor akár szaknyelven mellőzve a privát konzultálásra való felkérést és még inkább az unixba való személyes invitálást. Én egyébként jókat hallottam az AZ.-tól de kevésbé a castrolról.


Mindezt úgy írom, hogy tényleg érdekel a különbség a nagy nevek és az AZ. közt vagy ép a nem különbség mivel én is jelenleg olajcsere előtt állok és szeretném megtalálni azt az olajat ami mellett 300e km után sem kell gondolkodnom h mire váltsak.


Köszönöm!

2016. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/142 anonim ***** válasza:
100%
A hamis castrol llyan mint a messiás... Mindenki beszél róla de senki se látja
2016. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/142 anonim ***** válasza:
54%
Gyakorlatilag a bevezetése óta használjuk a családban. Van közte B,D, TD, Dci mindenféle motothoz. Az olaj miatt meghibásodás még nem volt. Nem misére járós autók. Teszi a dolgát. Történetesen tudom is, hogy mi az eredeti márka. De az itt hozzászólók miatt már csak azért sem írom le.
2016. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/142 anonim ***** válasza:
77%
És úgy őszintéN! Ki nem szarja le, h mit tudsz, vagy mit kamuzol itt? Mi?
2016. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/142 anonim ***** válasza:
16%
Beke Péter minden szükséges infót elárult ahoz, hogy akit egy kicsit is érdekel az olaj eredete, gyakorlatilag nem kell sok időt fordítani arra, hogy kiderüljön ez az olaj az eredeti néven milliók kizárólagos kedvence. Sőt rengeteg gépjárműgyártó elsőszerelt olaja. Gépkönyvek ajánlott márkája. Én csak a véleményem, tapasztalatom írtam le egy feltett kérdésre. Történetesen mindenki megteheti aki ide regisztrált, valaki kulturált társadalmilag elvárható módon, valaki kicsinyes, obszcén, alpári formában. Nem vagyunk egyformák. Hála istennek!
2016. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!