Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Milyen olaj az A. Z Meisterteile?

Figyelt kérdés
A szerelőm ezt szerette volna rakni az autómba, mert ilyen van neki hordósban, de ragaszkodtam a Castrolhoz. Szerintetek?
2013. dec. 8. 17:14
 101/142 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is várom a kérdéseimre a választ. Ha van a szavaidnak súlya és van becsületed, nem legyezed el a válasz adást.
2016. szept. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/142 anonim ***** válasza:
100%

úgy se fog..

számomra az is elég undoritó hogy unix állás interjún azt kérdezik tudom-e mit jelent az A.Z meisterteile meg honnan ismerem...


mondom persze, hog ytudom Antal Zombori...


aztán mondja a csávó hogy nem nem azt hogy mondhatok ilyen hülyeséget. az A.Z azt jelenti hogy itt minden kapható A-tól Z-ig :DDDDDDDDDD felálltam aztán elköszöntem

2016. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/142 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi? Ennyi volt a szavaid hitelessége?
2016. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/142 anonim válasza:
91%
Annyira szomorú vagyok, hogy sose tudjuk meg mitől lesz az meisterteile a mol olajból mert Peti nincs már Anti ál.Hullanak a nagyfejek lassan kibasszák a talpasegér gergőt meg tomátót.
2016. szept. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/142 balcika ***** válasza:
100%
Beke Péter nem dolgozik mr az unixnál? vagy itt nincs fent?
2016. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/142 anonim ***** válasza:
100%
Beke Péter megunta, h hiába próbálkozik több regisztrációról meggyőzni minket, mintha a falnak beszélne... :)
2016. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/142 norbiyaris válasza:
Szerintem omw gyártja...
2016. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/142 anonim válasza:
83%
Üdvözletem.Igen Peti nincs már Unixnál.Továbbá elárulom, hogy MOL olajokról beszélünk,ha eddig maradt volna kétség valakiben.Leegyszerűsítve olyan mint a Forma 1. Ha motort ad egy gyártó valakinek,ahol maga is versenyez,azt minidig egy előző szériából teszi.MOL gyárt,finomít,technikai hátteret biztosít.Nem utolsó sorban kereskedik,a régebbi "receptúrás" nyálakkal.Antal Zombori lekötött sok-sok litert a MOL-tól,kiötlötte ezt a megtévesztésre alkalmas német maszlagot,majd felvette Petit - aki jó katona módjára faszán be is vezette a magyar piacra ezt a szerény teljesítményű olajat- és amikor már hasított a buli,Petinek menni kellett,úgy Unixosan.Aki dolgozott ott érti,aki nem az meg ne akarja megtudni.Szép napot.
2016. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/142 anonim ***** válasza:
100%

Te dolgoztál ott, utolsó?

Engem azért érdekelnének a piszkos részletek... Miért kellett mennie? H mennek ott a dolgok?

2016. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/142 A kérdező kommentje:
Az unixból idővel mindenkit kiraknak. Ez a cég alap filozófiája. Aki régóta ott van, az túl sokat tud.
2016. okt. 4. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!