Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért alakult ki a BMW-nek ez...

Miért alakult ki a BMW-nek ez a rossz megítélése a mai világban? Mitől nézi le az átlag ember azt aki BMW-t vezet, és fordítva is?

Figyelt kérdés

Most nem a lepukkant E36 és E46 típusokról beszélek, hanem a vadiúj 3,5 és egyéb típusú bömösökről.

Érdekes ha az ember a forgalomban lát egy új audit, vagy mercit, kevésbé lesz olyan hangulatban, mint mikor egy új BMW elmegy előtte.

Akár tömegben mész át a zebrán, mész az utcán, ezt a kocsifajtát nagyon megnézik és megszólják.

Az új audikat ált sznob emberek, kisvállalkozók akik vetíteni akarnak a külvilágban, vagy csenben üzletelgető emberkék veszik.

A merci más kategória, árban és presztízsben is, ált a hazai áfa csaló kör, vagy egyéb "éjszakában" járatos emberek veszik, jah és a feketéző vállakozók.

De ott a kakukk tojás a bmw.

Új 3as, apuci fia lánya, vállalkozó feleség,kényszervállakozó aki alkalmazottai sanyargatásából vett egy ilyet, de a 2 és 4 bmw -re is ezek az emberek a jellemzők.

Ott az 5,6,7 és már más kategória, tudja is aki lát ilyet.

Szintén itt vannak jelen a fehérgalléros bűnözők, akik lehet minden nap tudnának ilyet venni, mert míg nem kaják el őket napi szinten 100 milliókat keresnek, és addig akarják elkölteni, míg lehet.

Én látom rosszul vagy ez tényleg így van a mai autós társadalomban?

Eddig akárkivel ezt átbeszéltük, itt lukadtunk ki, amit most kérdeztem.



#miértkelleztlenézni
2015. okt. 1. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

A lepukkant E90-es típusokat kihagytad, ennyit a hozzáértésről.

Le vagy maradva, már a Logan a menő:

[link]

2015. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

Na különben két ismert gazdagot is ismerek akik nem bűnözők, mégis ilyesmi autóik vannak, amiket te bűnözőautónak tartasz. Becsületesen, amennyire becsületes lehet egy vállalkozó, megdolgoztak érte. Annyi, hogy alkalmaznak embereket, kizsákmányolók, de kapitalizmus van.

Még jó, hogy nem te és a haverjaid fogják megmodnani, hogy ki a bűnöző és ki nem.

Akkor már tudod milyen autóban feszítenek a bűnözők? A régi nagy fekete sötétített ablakos 7-es Bmw-kben és A8-as Audikban, S-es Mercikben.

2015. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Mert a legtöbb büdös csi..cska. Vagy kis takonyos hülyegyerek , aki azt hiszi sportutója van (pedig nincs) , vagy seftes c..ány , vagy bal..sz 30-as , aki már végső dobásként vesz ilyet , hátha ez majd nedvesíti a bugyit, vagy pedig szerencsétlen 40-50-es , akiben élet ugyan nincs , de legelább keménynek akar kinézni. Nah azt hiszem lefedtem az összes réteget kb. aki BMW-t vezet Magyarországon.
2015. okt. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Előző kihagytad az autórajongókat, akik egyik kategóriába sem tartoznak és csak azért veszik meg, mert nekik az tetszik, ők általában tisztában vannak az autók jellemzőivel az utolsó csavarig...

és nem buknak egy tervezési hibás autón, mint a mai totalszhar cikben volt, na az az ürge tényleg csak májerkodni vette.

Előző én elhiszem, hogy te azért vennél ilyesmi autót, mert az általad felsorolt kategóriák valamelyikébe tartozol (vagy fogsz ahogy öregszel), de na érted, hova akarok kilyukadni.


Ha nem, akkor kifejtem neked, én sem kedvelem a bmw-seket, audisokat, stb. (de csak azokat, akik ilyen fórumokban nagyítják fel ezeket a márkákat, hogy ilyen jó olyan jó, de az ugyanilyen japánautósokat is utálom) de nem vagyok olyan kis tapló buta proli, hogy ahányszor meglátom, hogy ezekről az autómárkákról írnak, késztetést érezzek, hogy kiosszam ezen autók tulajdonosait. Szóval engem érdekelne, hogy milyen pszichopatológiai probléma áll a hozzád hasonlók (és a kérdező) ténykedéseinek a hátterében? Mert hogy valami nagyon nem stimmel nálatok, az biztos.

2015. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Jut még eszembe kettővel ezelőtti:

Nagyon nem értesz a csajokhoz úgy látom. Mert a csajoknak az érdekes különleges autók és azoknak a tulajai fekszenek. Azaz a csajok a tulajoknak. Nagyjából az audisok bmw-sek merdzsósok is tudják ezt és maguknak vesznek autót, nem azért amiért a magadfajta proli hiszi, hogy becsajozzanak meg hogy a magadfajta irigykedjen. Nem ám.

Tudod milyen jól lehet csajozni egy 2006-os Civiccel? Vagy egy Mitsu Eclipse-vel? [link]

egy 2000-es Toyota Celica-val? [link]

2015. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

[link]


például ezért... :D

2015. okt. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy nem teszek úgy, hogy ilyen véleményeket kivívjak, igaz, két éves 3-as sorozatból való van, tehát azért nem egy 7-es, de ettől független, ha valakinek az jön le, hogy megint egy BMW-s, hát saját baja, attól nekem nem lesz kényelmetlen az autó, és nem fogom megutálni mert xy így gondolja.


Meg hozzá kell tenni szerintem sok emberből inkább irigység is beszél, ha neki nincs akkor már nem is jó.

Indok nincs, csak nem jó.


Hozzáteszem nem vagyok üzletember, építész vagyok, tehát még ebből a szemszögből sem lehet skatulyázni.



Ha meg nagyon mélyen bele akarnánk menni a témába, ott már az emberi természetet kellene boncolgatni, a mit és miértek kérdésében.

2015. okt. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

érdekes emberekkel beszélsz...


csak az néz le bármilyen autót, akinek vagy személyiségzavara van, vagy sosem ült még olyanban..

aki tíz- húsz-harminc milliót ad a bömbösért, az már átgondolta...persze az nem szólja le a mercit, audit...neki a bmw tetszik...

2015. okt. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%

3-as vagyokk. Itt ,ennél a 2 nappal ezelőtti kérdésnél pl. én írtam az első választ :


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__724..


Szóval, ha kérdés van itt , én is normálisan igyekszem válaszolni, függetlenül attól,hogy miylen autóról van szó.


Most éppen ez volt a kérdés,hogy miért utálják a BMW-seketés fordítva , és erre pedig mindenképpen valami hasonló a válasz, bármennyire is nem tetszik. Ezt a képet alakították ki egyes emberek az országban , hosszú évek kemény munkájával , ha nem tetszik,akkor vessenek magukra.


Megjegyeznémmég,hogy ültem már BMW-be (komolyan mdonm,ezt is úgyírják itt,mintha modnjuk egy Aventadorrol vagy Turbo S-ről lenne szó..) ,és értékben sem éppen kisebb autóm van, mint ezek, és akármikor leparkolok bármelyik BMW mellé,úgy hogy szerintem én fogok nevetve kiszállni.

2015. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Nem az a baj, hogy utálják a BMW-seket egyesek, hanem hogy majdnem minden más autómárkába ülő erkölcsileg felsőbbrendűnek gondolja magát és úgy gondolja bátran megtehet bármit, áthághatja a záróvonalat rendszeresen a legveszélyesebb helyeken mert Skoda Octaviája van és akkor ő ezért nem bunkó, hanem csak siet. A Suzukis nyugodtan játszhat leszorítósat (több mint a felük !!! ilyen), parkolhat tilosban, elsodorhat egy csapat biciklist, ő megteheti, mert ő sem bunkó suttyó, hanem csak sietett és figyelmetlen volt.

Mindenki a megnyilvánulásai alapján ítéhető meg, nem az autója alapján. Azzal, hogy valakinek Suzukija vagy Skodája van én még nem fogom azt gondolni hogy egy kocsog, hiába látok sokat szemétkedni az úton.

S a megnyilvánulásod alapján #3. és #9. választ adó te egy igazi kis(korú) suttyó vagy, ezen nem lehet szépíteni, hiába próbálod kimagyarázni.

Elméleteket én is tudok, de ez inkább tény.

Mint a múltkor az egyik hozzászóló megjegyezte, hogy taplók a BMW-sek és Volvóban ülők mind értelmiségiek.

Tudod kik vesznek most azok közül sokan BMW-t, akik a külsőségek miatt veszik? Akik néhány éve még Volvo S60-ból néztek ki. Öngól.

Nem ártana gondolkozni is. De egy jobbágynak hiába mondod mi a logikus, az csak harsogja a beidegződéseit, amit a zinterneten olvasott.

2015. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!