Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinálnátok, ha így...

Mit csinálnátok, ha így beállna valaki a házatok elé?

Figyelt kérdés

Főutca, és mellékutca sarkán lakom, a kocsibejáróm a főútról nyílik, de a kapu elé nem tudok leparkolni a főutcán mert nincs annyi hely.Amíg beállok,addig is kilóg a kocsi hátulja az útra.

Viszont a mellékutcában van egy merőleges viakolorral kirakott beállóm, ott sajnos nincs kapu, de azt szoktam csinálni,hogy nappal mindig oda állok, és este mikor már nincs forgalom akkor beállok az udvarra. (és ez azért is jó, mert ha nappal megyek ide-oda akkor nem kell ki-be állnom mindig)

A házam előtt mindig parkolnak autók, mert nem messze van busz végállomás, meg a HÉV, és sokan eljönnek idáig autóval, aztán a közelben a lakóövezetben leteszik a kocsikat.

Eddig mindig tiszteletben tartották a beállómat, de ma beállt oda egy Corsa párhuzamosan.(és már áll a ház előtt két kocsi, így gyakorlatilag nem tudok a házam elé parkolni)

Kicsit felháborít, még esetleg ha beáll merőlegesen, akkor én megállhatok előtte párhuzamosan, aztán ha menne majd csönget, legalább elbeszélgetünk...de így?!

Gondolom semmit sem szólhatok, mert közterület, és nem kapubeálló, de annyira bosszantó,hogy nem figyelnek, én meg akkor akadályozgassam a főút forgalmát a folyamatos ki-be állásaimmal?


2016. szept. 28. 11:12
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Ha meg ki lenne írva már az lenne a baj, mert kisajátítom meg kitudja milyen hülyeségeket talál ki ez a sok idióta.

Átlag sofőr vagyok én is, mégis voltam már ilyen helyen, és nem álltam be oda, mert gondolom,hogy nem nekem lett odaépítve.

Egyébként a 29-es válaszolót nevezik felénk normálisnak.Tanulhatnátok tőle (de mondjuk nem csak tőle,hanem általánosságban is lehetne tanulni)

2016. szept. 28. 16:31
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a moderálást!
2016. szept. 28. 16:54
 23/27 Lupati válasza:
Ok közterület.Mindenesetre k@rva bosszantó ,hogy szép egészséges előteret szeretnél,mert vagy annyira kultúrált,hogy érzed mi a szép és más retek bírka odaáll,mert a szaros placca a szomszédban kátyús ,sáros.Forr a vérem,hogy parkolónak használják a kikövezett részem ahova nem tudok beállni,mert a paraszt ott érzi jól magát tűző napon a fáim alatt.Retek lesz@rom pondrók!
2016. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kerítsd le a beállót, vagy legalább írd ki, hogy magánparkoló. Köszönöm az ismételt moderáltatást előre is.
2016. szept. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24: ezzel csak még több szabálysértést követne el. Közterületet nem zárhat el sehogy.
2016. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25: tudom, de hát ő akar szabályt sérteni, akkor ez a módja...
2016. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Te hogy gondolod azt, hogy egy városban vagy akárhol nem állhat meg az ember más kerítése mellé? Mégis akkor hova parkoljanak az autók? Hagyják az út közepén?
2016. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!