Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A műkörmösök jól keresnek?...

A műkörmösök jól keresnek? Megéri elvégezni a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen tanfolyamot érdemes elvégezni, amivel könnyű elhelyezkedni és a fizetés is viszonylag jó?
2012. ápr. 16. 01:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez pont narancssárga, de műköröm: [link]


Ez is műköröm: [link]


Ez is műköröm, jó régről: [link]


Műköröm, bár ezen van egy ronda minta is: [link]


Fehérvégű francia: [link]


Sajna jellegtelenebb munkákat nem tudok mutatni, azokat nem szoktam lefotózni.

2012. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez pont narancssárga, de műköröm: [link]


Ez is műköröm: [link]


Ez is műköröm, jó régről: [link]


Műköröm, bár ezen van egy ronda minta is: [link]


Fehérvégű francia: [link]


Sajna jellegtelenebb munkákat nem tudok mutatni, azokat nem szoktam lefotózni. GKK

2012. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim válasza:
Szakmát írtam...
2012. ápr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 dmarcsi válasza:
100%

Ééééééés a narancs az enyém :) Imádom :) Úgyhogy én is egy igénytelen ribanc vagyok. Legalább már ezt is tudom :D

Volt már extra hosszú körmöm is, sokáig hordtam közepes méretű körmöt és mindegyikkel tökéletesen éltem az életem. Úgy mint család, gyerekek, pelenkázás, mosás, főzés, takarítás, kertásás stb. Ja és a kedvenc kérdésemre is válaszolok: simán töröltem a seggem és a tampont is profin használtam :P

És van tetoválásom, sőt festetem a hajam, a szemöldököm, a szempillám, kozmetikushoz is járok és erősen gondolkodom, hogy a szüléstől tönkrement melleimet megcsináltatom.

Sőt jártam olyan körmöshöz, akinek FÉRFI - nem meleg - vendége is volt, MŰkörmöt csinált neki, ugyanis a saját körme a srácnak olyan volt, hogy ha egy kicsit is csúnyán néztek rá már félig leszakadt az egész. Ő is a ribanc kategória?

Egyébként meg minden szakmában csak a kontárok zavaróak. De azok nagyon.

Évek óta gondolkodom azon, hogy én is elmegyek és megtanulok körmözni, nagyon tetszik és érdekel is. Két oka van, hogy miért nem csináltam meg eddig.

1. a piszkos anyagiak

2. én nem akarok huszadrangú buhera körmös lenni. Mindig mindenben maximalista voltam-vagyok, nem elégednék meg kevesebbel, mint amilyen a GKK. Igaz szerinte van hozzá tehetségem, de még nem hittem el neki :)


Páááááá

dMarcsi

2012. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
0%

"simán töröltem a seggem és a tampont is profin használtam"


Pedig a zasszony épp ma mondta, hogy nem tudja azt elképzelni, hogyan tudják felnyomni a tampont hosszú műkörömmel.

2012. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
0%

dmarcsi:

És ribancrendszámod van-e? :-)

2012. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, még mindig ezen vitatkoztok??? :D Most komolyan??? Akkor most leírok ide egy mondást, amit úgy látszik egyikőtök sem ismer: akinek nem inge, ne vegye magára! Ha okos vagy, akkor nem foglalkozol azzal, hogy ki mit gondol a műkörmökről és a többiről... legyen már egyikőtöknek esze és hagyjátok már abba ezt az enyhén szólva szánalmas vitát, mert irtó röhejes. Hogy miért? Korábban is leírtam már: másokat hülye p*csának titulálni egy műkörömért rohadt felszínes dolog és tényleg pont olyan, mint mikor alsóban a "menőbb" gyerekek csúfolják a másikat, mert hogy az nem olyan ruhát hord, mint ők.


Ti műkörmösök, ha már úgy el vagytok ájulva ott a nagy IQ-val meg nem tudom mivel, legalább nektek legyen eszetek! Főleg neked utolsó, feltételezem volt olyan a környezetedben, akinek nem feltétlen tetszett a tetoválásod, mégis bevállaltad, akkor most mit izgat téged, hogy valaki r*bancosnak tartja a műkörmöt? Hát had tartsa, úgy sem ismered, vagy ha igen, akkor a valóságban is tudod róla milyen ember és nem beszélgetsz vele, nem?


Lehet megsértődni, lehet felháborodni, de el lehet gondolkodni azon is, hogy felnőtt emberek hogy képesek ennyire gyerekesek, sőt primitívek lenni, egy ilyen hülyeség miatt.

2012. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 dmarcsi válasza:
100%

Még könnyebb is a hosszú műkörömmel a tampont felrakni. És ez nem vicc. Egyébként meg feltalálták az aplikátoros tampont már jóideje, ha valakinek gondja lenne a tampon felrakásával. Na meg higiénikusabb is.


Képzeld van. És idegrohamom van, amikor ezt a szót hallom, hogy ribancrendszám. Anno amikor én ezt tizenéve kitaláltam magamnak még rohadtul nem volt minden második csajnak. De ettől függetlenül szeretem és baromira leszarom, hogy ki mit gondol róla.

2012. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 dmarcsi válasza:
Én nem vitázom, csak leírtam a gondolataimat ;)
2012. ápr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
0%

58:

Hát igen, sajnos olyan nagy divat lett, hogy ma már a nem ribancoknak is van ribancrendszámuk :-)


Tudod az egyik oldalon, mikor hú de szabadnak gondolod magad, az a másik oldalon úgy látszik hogy plázacica, díszk.urva, ribanc vagy, és az igazi szabadságtól olyan távol vagy, mint Makó Jeruzsálemtől, mert a kivagyiság rabja vagy.

2012. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!