Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én vagyok lelkileg...

Csak én vagyok lelkileg összetörve, hogy a felsőoktatási törvény tönkreteszi a jövőmet?

Figyelt kérdés

végre eldönti az ember,hogy mi akar lenni. küzd érte. kitűnő gimnazista,két nyelvvizsgával,emelt érettségivel. nem cigány nem terhes,nincs pluszpont.

hogy lehet mégis bekerülni a gazdaságos 5%-ba amit fizet az állam? hogy várják el a nem politikus szülőktől hogy 6-7százezreket egy félévre kiadjanak?ha megélni is nehéz.

küzdök,harcolok, de gyalázat hogy írjam alá a hallgatói szerződést HA felvesznek és még tartsam az átlagot,és 5%-ba kerüljek be.

szégyen mondani,de jelenleg utálok magyarnak lenni. és ha egy évvel előbb születek nincs gondom ilyenre.. hajrá kormány, de néplázongás lesz...


2012. jan. 6. 21:11
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek, megadtam a jó értékelést. hánytam-vetettem a családommal, a magyarországi egyetemeken kivül elsősorban már ausztrai egyetemekre fektettük a hangsúlyt: nagyobb esélyem van, 5x-ös fizetés.. így valószínüleg ez miatt a kormánydöntés miatt én is, a többi magyar végzős együtt, már most külföldre készülök. végülis a német nyelv nem akadály, az oktatás és színvonalsabb, a fizetésekről nem is beszélve..
2012. jan. 10. 18:04
 52/52 anonim ***** válasza:
Jó döntés, ügyes legyél. Az sem lesz olcsó, majd ha derülnek ki részletek írsz pár sort?
2012. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!