Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapest Berzsenyi Dániel,...

Budapest Berzsenyi Dániel, Eötvös József, vagy Veres Pálnét javasoljátok? Humán/nyelvi szakra szeretnék menni, azon belül haladó angol-kezdő olasz

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 11:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én az Eötvösbe járok humán szakra és nagyon nagyon jó!!! :D Jó, hogy a reál részt sem hanyagolják el és ha humánosként reál irányba szeretnél továbbtanulni, simán megteheted sőt a tanárok még külön fel is hoznak a term. tud.os osztály szintjére. Eszméletlen jó a közösség, főleg a nulltábor és gólyatábor. Rengeteg az ötletes program. ahhoz, hogy bekerülj nem kell kockának, zseninek, sőt még kitűnőnek sem lenned. Ezenkívül a nyelvoktatás is jó. Ismerek olaszosokat és nagyon dicsérik. :D (gyere az eötvösbe :DD)
2016. szept. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én berzsenyis vagyok csak párat tény és vélemény

-Eötvös nagyon erős jó suli valszeg igaz is hogy nagy az elvárás meg minden, de nekem annyira nem jött be és itt van hogy miért:

-osztályombol páran jártak oda felkészítőre és többen azt mondták hogy így néz ki: rengetegen cigiznek sokan drogoznak, vagy beszálsz vagy kocka/foreveralone-nak hívnak (ezt mindet csak hallottam, de amúgy se az én stílusom

-A VPGről nem tudok sokat, de itt a lényeg:

-A Berzsenyiben a nyelvi osztály 1/3 részét szó szerint így hirdetik h kezdő olasz (ott az angolt tudás szerint tanítanak kezdőtől haladó csoportokig van)

- az 3 közül biztosan állíthatom hogy a BDG a legemberbarátibb itt a legjobb a légkör

- ne hidd el azt hogy "túlértékelik", én ezt választottam a szent istván helyett(oda is felvettek volna),mert jobban hozzám illik

-a közösség fenomenális nagyon jó

-én németre járok és biztosíthatom hogy ennél nincs sok közösségileg jobb hely

-ha jól tanulsz, ugyan azokra az egyetemekre is bekerülsz amilyen lehetőséget "csak" a Fazekas, meg Eötvös kínál (pl Harvard, Oxford stb. )

-mindenkinek csak ajánlani tudom a BDGt

2016. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!