Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 7 jogi kar közül (ELTE,...

A 7 jogi kar közül (ELTE, Károli, Pázmány, Debreceni, Szegedi, Pécsi Miskolci, Győri) melyiket válasszam Levelezőn? Preferenciáim a leírásban!

Figyelt kérdés

Megköszönöm a segítséget a 2023. szeptemberi képzésre jelentkezem (23.február 15. a határidő!).


Miskolci a legolcsóbb (10x230k ami 2,3 millió összesen.)

Károliról , Győriről hallottam, hogy könnyebbek.

Olyat keresek ahova a legkevesebbet kell bejárni, és legkisebb energia befektetéssel elvégezhető akár rite fokozatban.

Van már egy jó diplomám, és egy jól fizető főállású munkám 5x8 órában. Hétvégék szabadok, péntek necces de délutánonként azokat is szabaddá tudom tenni. Mennyire rugalmasak? Mennyire kötelező a bejárás az alábbi egyetemeken? Célom a legolcsóbban , legegyszerűbben jogi diplomát szerezni, akár nem 5 év alatt.

Minden segítséget szívesen veszek.



2023. febr. 9. 19:02
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Pázmány, Elte is felejtős a közel 3 milliós díjával és nehézségükkel..

Pestiek közül Károli. Miskolci olyan gagyi amilyennek hangzik? Illetve Győriről még várok információkat.

2023. febr. 9. 20:49
 12/38 anonim ***** válasza:
93%

"Pestiek közül Károli. Miskolci olyan gagyi amilyennek hangzik?"


Erről is csak hallomásból, meg városi legendából van infóm, elvileg könnyebb, mint pl Debrecen, hallottam sokaktól, hogy Debrecenből oda mentek át, és sokkal könnyebbnek mondták utána.

2023. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
95%
Miskolc könnyebb, mint a legtöbb vidéki, de azért vannak bukások rendesen. Viszont annyival nem könyebb, hogy lejárj szerintem. A Károli érné meg neked leginkább még mindig. (Miskolcon tanul jogot az unokaöcsém)
2023. febr. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Módosítottam a sorrendet: KRE - SZTE és Miskolc, természetes OLK (osztatlan, levelező, önköltséges). Szegedi levelezőről még nem nyilatkozott senki.
2023. febr. 10. 08:17
 15/38 NTBS ***** válasza:
7%
Debrecen, de csak mert Hajdúsági vagyok.
2023. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Jövő hét jelentkezési határidő kérlek írjatok még.
2023. febr. 11. 15:52
 17/38 A kérdező kommentje:

1 KRE-ÁJK, jogász OLK

2 SZTE-ÁJK, jogász OLK

3 ME-ÁJK, jogász OLK


Jelenlegi listám.

2023. febr. 11. 15:54
 18/38 A kérdező kommentje:
Ja és 437 pontom lesz ezeken a szakokon. (emelt latin érettségim van)
2023. febr. 11. 15:55
 19/38 anonim ***** válasza:
91%
Igazából mindegy mit írsz az első hely után, millió százalék hogy ennyi ponttal felvesznek a Károlira. Nem tudom indítanak-e levelezőn államilag támogatott képzést, de ha igen, azt is mindenképp jelöld be, veszítenivalód nincs vele.
2023. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Már elhasználtam 6 év állami ösztöndíjat. Levelezőn 2,3M - 2,6M közt lenne, amennyiben sikerül elvégeznem 5 év alatt.
2023. febr. 11. 18:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!