Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 7 jogi kar közül (ELTE,...

A 7 jogi kar közül (ELTE, Károli, Pázmány, Debreceni, Szegedi, Pécsi Miskolci, Győri) melyiket válasszam Levelezőn? Preferenciáim a leírásban!

Figyelt kérdés

Megköszönöm a segítséget a 2023. szeptemberi képzésre jelentkezem (23.február 15. a határidő!).


Miskolci a legolcsóbb (10x230k ami 2,3 millió összesen.)

Károliról , Győriről hallottam, hogy könnyebbek.

Olyat keresek ahova a legkevesebbet kell bejárni, és legkisebb energia befektetéssel elvégezhető akár rite fokozatban.

Van már egy jó diplomám, és egy jól fizető főállású munkám 5x8 órában. Hétvégék szabadok, péntek necces de délutánonként azokat is szabaddá tudom tenni. Mennyire rugalmasak? Mennyire kötelező a bejárás az alábbi egyetemeken? Célom a legolcsóbban , legegyszerűbben jogi diplomát szerezni, akár nem 5 év alatt.

Minden segítséget szívesen veszek.



2023. febr. 9. 19:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
76%

könyörgöm ne gyere a Miskolci Egyetemre


A tanárok az egyetemen akarják eldönteni, hogy kiből milyen munkavállaló lesz, már ott meg akarják szabni, hogy a piacra kikerülhetsz-e vagy sem.

2023. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érted utolsó?
2023. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Más karra járok, de nagyjából ez igaz az egész egyetemünkre. Bármennyire tűnik "gagyinak", vannak azért bukások bőven. Nem mindig a tudásod nézik. Egy volt joghallgató ismerősöm mesélt, hogy mennyire igazságtalanok.
2023. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Lassan határidő (holnap), addig bármely infót szívesen veszek: Sorrendem: KRE, ELTE, PP. Osztatlan - Levelező - Önköltséges.
2023. febr. 14. 15:32
 35/38 anonim ***** válasza:
25%
Első helyre úgy is felvesznek, költségesen nincsenek nagy pontok, meg sorrendet módosíthatsz még júniusban is majd. Mondjuk én a PPKE-t előbbre venném, hogy még véletlenül se ELTE legyen, mert egyértelműen keményebb mindnél.
2023. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
75%
Mármint második helyre PPKE, utolsóra ELTE, vagy én ki is venném, és Győr, vagy Miskolc ha esetleg hamar eljutsz ezekre is kocsival.
2023. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Misklocról lebeszéltek, elte lehet tényleg 3. Győr 1,5 óra kocsival, ha nagyon könnyű beírom. (Borkait is ott mentették fel)
2023. febr. 14. 16:51
 38/38 anonim ***** válasza:
35%
ELTE helyett bármi 😅
2023. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!